پاورپوینت هدیه های آسمان چهارم دبستان، درس17: آقای بهاری، خانم بهاری

شماره : 50737 دسته بندی محصول : فقه و معارف اسلامی نام فایل : پاورپوینت هدیه های آسمان چهارم دبستان، درس17: آقای بهاری، خانم بهاری

درسنامه درس آقای بهاری خانم بهاری,سوالات درس آقای بهاری خانم بهاری,بهترین همکاری در فروش فایل,بیشترین درآمد از فروش فایل,روش تدریس درس آقای بهاری خانم بهاری,خلاصه و نکات درس آقای بهاری خانم بهاری,طرح درس درس آقای بهاری خانم بهاری

توضیحات فایل

پاورپوینت هدیه های آسمان چهارم دبستان، درس17: آقای بهاری، خانم بهاری

پاورپوینت-هدیه-های-آسمان-چهارم-دبستان-درس17-آقای-بهاری-خانم-بهاری

توضیحات:
پاورپوینت هدیه های آسمان چهارم دبستان، درس17: آقای بهاری، خانم بهاری در قالب پاورپوینت و شامل 31 اسلاید.
از بهترین امتیازات جامعه بشری هنر معلمی است؛ زیرا تعلیم و تعلّم از نعمت‌های خداوند متعال است که در درجه اول به انبیاء و اولیا ارزانی داشته شده است و سپس به دیگران این توفیق عطا می‌شود.

در این درس دانش آموزان با حق معلم بر شاگرد و ضرورت و شیوه‌های احترام به معلم آشنا می‌شوند و با انجام فعالیت‌هایی به معلمان خود ادای احترام می‌کنند.

می‌توانید درس را با نشان دادن تصویری از یک معلم فداکار استان گیلان شروع کنید. بازگو کردن خاطره این معلم فداکار که در یک آتش سوزی در کلاس جان دانش آموزان را از مرگ نجات داد و خود در آتش سوخت …

در این قسمت، پاورپوینت آموزش درس17 هدیه های آسمان چهارم دبستان با عنوان آقای بهاری، خانم بهاری در 31 اسلاید آورده شده است. امکان ویرایش مطالب این پاورپوینت وجود دارد.

قابل ذکر است: در تهیه و تنظیم این پاورپوینت از تصاویر و افکت های خاصی استفاده شده و این امر باعث جذابیت دو چندان آن ها شده است.

اهداف درس:
✅ آشنایی با ضرورت و شیوه‌های احترام به معلم
✅ احساس قدردانی و تشکر از زحمات معلم
✅ ادای احترام به معلم
✅ توانایی تفکر در پیام قرآنی و درک ارتباط آن با موضوع درس

دانلود فایل

 

دانلود فایل

فایل پاورپوینت هدیه های آسمان چهارم دبستان، درس17: آقای بهاری، خانم بهاری برای دانلود

برای دریافت پاورپوینت هدیه های آسمان چهارم دبستان، درس17: آقای بهاری، خانم بهاری باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی پاورپوینت هدیه های آسمان چهارم دبستان، درس17: آقای بهاری، خانم بهاری 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی 

دانلود درسنامه درس آقای بهاری خانم بهاری,سوالات درس آقای بهاری خانم بهاری,بهترین همکاری در فروش فایل,بیشترین درآمد از فروش فایل,روش تدریس درس آقای بهاری خانم بهاری,خلاصه و نکات درس آقای بهاری خانم بهاری,طرح درس درس آقای بهاری خانم بهاری

دیدگاهتان را بنویسید