پاورپوینت فیزیولوژی گیاهان در شرایط گلخانه ای

شماره : 50709 دسته بندی محصول : کشاورزی و زراعت نام فایل : پاورپوینت فیزیولوژی گیاهان در شرایط گلخانه ای

فیزیولوژی گیاهان ,شرایط گلخانه ای,پاورپوینت فیزیولوژی گیاهان,شرایط گلخانه,گلخانه,بیشترین درآمد از فروش فایل,فروش فایل دانلودی

توضیحات فایل

پاورپوینت فیزیولوژی گیاهان در شرایط گلخانه ای

پاورپوینت-فیزیولوژی-گیاهان-در-شرایط-گلخانه-ای

توضیحات:
پاورپوینت فیزیولوژی گیاهان در شرایط گلخانه ای، در 25 اسلاید.
تغییر اقلیم به طور فزاینده ای به عنوان یک پدیده جهانی با پیامدهای احتمالاً قابل توجه و همراه با رویدادهای شدید آب و هوایی مکرر پذیرفته شده است. تحقیقات متمرکز بر تغییر اقلیم و توزیع متوازن منابع آب منجر به مدیریت موثر آب آبیاری می شود . این مبنایی برای پایداری و تامین آب کافی برای نیازهای مختلف از جمله اکوسیستم خواهد بود .رژیم و میزان بارندگی عوامل اصلی برای فعالیت‌های مختلف کشاورزی و اقتصادی و تغییرات در محیط است.
در چند دهه اخیر، تولید سبزیجات ارگانیک مناطق خود را در سراسر جهان گسترش داده است. سیستم گیاهی بیولوژیکی در شرایط گلخانه نیز کاربرد دارد. این روند در مقایسه با کشاورزی ارگانیک کمی کند است، اما روند مثبتی دارد. تاکنون، طیف وسیعی از تحقیقات در سرتاسر جهان در زمینه تولید ارگانیک هم در فضای باز و هم در گلخانه ها انجام شده است . بسیاری از آنها فرمول های مختلف کودهای آلی NPK را آزمایش می کنند. با این آزمایش، ما هدف خود را دستیابی به تولید سبزیجات پایدار در طول فرآیند تغییرات آب و هوایی قرار دادیم.
از این مطالعه تعیین تغییرات رفتار فیزیولوژیکی و بهره وری گوجه فرنگی مزرعه بسته به کوددهی و تاریخ کاشت بود. ارزیابی فیزیولوژیکی شامل اندازه گیری برخی از پارامترهای فلورسانس کلروفیل و شاخص محتوای کلروفیل بود. ثابت شده است که فلورسانس کلروفیل پتانسیل تشخیص اثرات تنش غیر زنده بر کارایی فتوسنتزی را دارد. این تکنیک برای ارزیابی شدت رشد در بوته های گوجه فرنگی (Solanum lycopersicum) که در انواع مختلف تیمار کودی رشد کرده و در سه تاریخ اضافی – 30.04، 07.05 و 14.05 در شرایط تنش گرمایی محیط کشت شده اند، استفاده شد.
دانلود فایل

 

دانلود فایل

فایل پاورپوینت فیزیولوژی گیاهان در شرایط گلخانه ای برای دانلود

برای دریافت پاورپوینت فیزیولوژی گیاهان در شرایط گلخانه ای باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی پاورپوینت فیزیولوژی گیاهان در شرایط گلخانه ای 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی 

دانلود فیزیولوژی گیاهان ,شرایط گلخانه ای,پاورپوینت فیزیولوژی گیاهان,شرایط گلخانه,گلخانه,بیشترین درآمد از فروش فایل,فروش فایل دانلودی

دیدگاهتان را بنویسید