پاورپوینت درس 9 پیام های آسمانی پایه هفتم: به سوی پاکی

دسته بندی محصول : عمومی و آزاد نام فایل : پاورپوینت درس 9 پیام های آسمانی پایه هفتم: به سوی پاکی

توضیحات فایل

 

 

 

 

 

نوع فایل: power point

فرمت فایل: pptx

قابل ویرایش

تعداد اسلایدها:‌ 27 اسلاید

 

قسمتی از متن پاورپوینت:
درس نهم
به سوی پاکی درس نهم لوازم خانگی دارای راهنما هستند چرا؟ چرا سازنده های هر محصول سفارش های ویژه و مربوط به آن کالا یا محصول را دارند ؟ چون آن ها خودشان این وسایل را ساخته اند ، بهتر از هر کس دیگر :1- درباره طرز صحیح استفاده2- شیوه نگهداری آنها آگاهی دارند اگر ما به این بروشورها توجهی نکنیم چه نتیجه ای دارد؟ موجب خرابی لوازم و از کار افتادن آنها خواهیم شد. خدا چون خدا خالق و سازنده پیچیده ترین دستگاه خلقت یعنی انسان است ، بهتر از هرکس دیگری می داند که انسان ها برای سالم ماندن باید چه نکاتی را رعایت کنند به نظر شما سازنده(خالق) ما انسان ها چه کسی است؟ سلامتی یکی از نعمت های بزرگی است که خداوند به ما داده است ولی ما متاسفانه قدر آن را نمی دانیم و زمانی که ان را از دست می دهیم تازه متوجه اهمیت آن می شویم برای اینکه سلامتی مان حفظ شود باید به توصیه ها و سفارش های خالق خوب مان گوش کنیم و به آن عمل کنیم برنامه ای می تواند سلامتی ما را تضمین کند که براساس استفاده صحیح از نعمت ها پایه ریزی شده باشداین برنامه قرآن است ، کارشناسانی مانند پیامبر و اهل بیت (ع) برای بیان آن برای ما فرستاده شده است چگونه برنامه ایی سلامتی ما را تضمین می کند؟ امام رضا (ع) در مورد (چیزهای حلال و حرام )چه می فرماید؟ خداوند حکیم هر چیزی را که برای سلامتی مردم زیا ن آور باشد و موجب
هلاکت و نابودی آنان شود، حرام کرده و آنچه را برای سلامتی آنها مفید باشد،حلال کرده است. از جمله چیز هایی که برای سلامتی روح و جسم ما ضرر دارد و جزو نجاسات است می توانیم به چند مورد که در درس آمده اشاره کنیم 1- خون

درست است که خون مایع ارز شمندی در بدن است و زندگی بدو ن ان امکان ندارد ،ولی باید به این توجه کنیم که هنگامی که خون از بدن خارج میشود نجس است.
از امام صادق پرسیدند :چرا خوردن خون حرام شده است؟
پاسخ دادند :خوردن خون مهربانی وعاطفه را از بین می برد ،بدن را بدبو میکند و رنگ چهره را تغییر میدهد(وسائل الشیعه.ج24صفحه 103 ) ادرار ومدفوع ادرار ومدفوع انسان وحیوانات حرام گوشت نجس است،واگر به بدن یالباسمان برسد باید آن را آبکشی نمود.
ادرار و مدفوع حیوانات حرام گوشت چه حکمی دارد؟ سگ تمام اجزای سگ،گوشت،استخوان ،مو،ناخن ورطوبت آن نجس است ومردم بایداز تماس با آن خودداری کنند.

ضرورت نگهداری سگ: شکار ، نگهبانی سگ از لحاظ نجاست چگونه است؟ مُطهَّرات آب جاری راکد کُر قلیل انواع آب آب جاری آب جاری آبی است که از زمین می جوشد و جریان دارد؛ مانند آب چشمه، قنات و رودخانه. آب جاری چگونه آبی است؟ آب کُر آبی که مقدار آن 384 لیتر یا بیشتر باشد مانند آب منبع ، حوض ، استخر ،آب لوله کشی هم آب کُر محسوب می شود. آب کُر چه آبی است؟ آب کُر و آب جاری در برخورد با نجاست نجس نمی شود مگر اینکه بوسیله نجاست ، رنگ یا بویش تغییر کند در چه صورت آب کُر و آب جاری نجس می شود؟ آب قلیل چگونه آبی است؟

 

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاد ذکر شده تهیه و تنظیم شده است.

 

با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم.

با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.

 

بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

 

مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز

 

اگرمشکلی در خرید داشتید می توانید از مرورگر ( فایرفاکس، اکسپلورر یا کروم ) استفاده کنید و یا بانک عامل خود را تغییر دهید.

 

محصولات مرتبط:

پاورپوینت درس اول پیام های آسمانی پایه هفتم: بینای مهربان

پاورپوینت درس دوم پیام های آسمانی پایه هفتم: استعانت از خداوند

پاورپوینت درس سوم پیام های آسمانی پایه هفتم: تلخ یا شیرین

پاورپوینت درس چهارم پیام های آسمانی پایه هفتم: عبود آسان

پاورپوینت درس پنجم پیام های آسمانی پایه هفتم: پیامبر رحمت

پاورپوینت درس ششم پیام های آسمانی پایه هفتم: اسوه فداکاری و عدالت

پاورپوینت درس هفتم پیام های آسمانی پایه هفتم: برترین بانو

پاورپوینت درس هشتم پیام های آسمانی پایه هفتم: افتخار بندگی

پاورپوینت درس نهم پیام های آسمانی پایه هفتم: به سوی پاکی

پاورپوینت درس دهم پیام های آسمانی پایه هفتم: ستون دین

پاورپوینت درس یازدهم پیام های آسمانی پایه هفتم: نماز جماعت

پاورپوینت درس دوازدهم پیام های آسمانی پایه هفتم: نشان عزت

پاورپوینت درس سیزدهم پیام های آسمانی پایه هفتم: بربال فرشتگان

پاورپوینت درس چهاردهم پیام های آسمانی پایه هفتم: کمال هم نشین

پاورپوینت درس پانزدهم پیام های آسمانی پایه هفتم: مزدوران شیطان


 

دانلود فایل

فایل پاورپوینت درس 9 پیام های آسمانی پایه هفتم: به سوی پاکی آماده دانلود

برای دریافت پاورپوینت درس 9 پیام های آسمانی پایه هفتم: به سوی پاکی اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی برای پاورپوینت درس 9 پیام های آسمانی پایه هفتم: به سوی پاکی 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : دانلود رایگان پاورپوینت ,پاورپوینت پیام هفتم,قابل ویرایش,پاورپوینت درس 15 پیام هفتم,پاورپوینت درس پانزدهم پیام هفتم ,پاورپوینت پیام های آسما

دانلود رایگان پاورپوینت ,پاورپوینت پیام هفتم,قابل ویرایش,پاورپوینت درس 15 پیام هفتم,پاورپوینت درس پانزدهم پیام هفتم ,پاورپوینت پیام های آسما بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 2150933 رو از دسته بندی عمومی و آزاد دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت پاورپوینت درس 9 پیام های آسمانی پایه هفتم: به سوی پاکی با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

پاورپوینت درس 9 پیام های آسمانی پایه هفتم: به سوی پاکی و دانلود رایگان پاورپوینت ,پاورپوینت پیام هفتم,قابل ویرایش,پاورپوینت درس 15 پیام هفتم,پاورپوینت درس پانزدهم پیام هفتم ,پاورپوینت پیام های آسما و عمومی و آزاد

دیدگاهتان را بنویسید