پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان آپارتمان لوسنت

شماره : 47906 دسته بندی محصول : معماری نام فایل : پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان آپارتمان لوسنت

تحلیل معماری ساختمان آپارتمان لوسنت,پلان ساختمان آپارتمان لوسنت,بررسی معماری ساختمان آپارتمان لوسنت,نمونه موردی خارجی آپارتمان,پلان آپارتمان,بررسی معماری آپارتمان,تحلیل معماری آپارتمان

توضیحات فایل

پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان آپارتمان لوسنت

پاورپوینت-تحلیل-معماری-ساختمان-آپارتمان-لوسنت

توضیحات:
پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان آپارتمان لوسنت ؛ 15 اسلاید؛ قابل ویرایش.
مختصری از متن: 
لوسنت یک ساختمان آپارتمان چند مسکونی نیمه گرمسیری معاصر است. جزیره‌ای از خرده‌فروشی‌های سطح زمین پایه را تشکیل می‌دهد و برج شامل 190 آپارتمان است. سقف واحه شهری این ساختمان را تاج می‌کند. Lucent اکنون به یک پروژه سبک زندگی تبدیل شده است. جایی که مردم زندگی می کنند، کار می کنند و بر سلامت و تندرستی خود تمرکز می کنند. چالش طراحی، ایجاد یک ساختمان شاخص بود که به بافت و محیط شهری درون شهری آن پاسخ دهد. خلاصه برای یک ساختمان 15 طبقه با 3 طبقه زیرزمین اتومبیل، 190 آپارتمان، 1100 متر مربع خرده فروشی سطح زمین، یک طبقه نیم طبقه و یک منطقه تفریحی روی پشت بام با یک استخر به طول 55 متر بود. این طرح از طریق بیان معماری ساختمان همراه با استفاده از عناصر منظره در سطح خرده فروشی، سکو، نمای عمودی ساختمان و پشت بام، یک ساختمان نمادین در منطقه ایجاد می کند. واگذاری فضا در سطح خیابان برای رفاه عمومی یک نتیجه مثبت برای شهر است.
خرید این فایل صرفا از فروشگاه اینترنتی فرافایل مجاز می باشد.

فهرست مطالب:
گروه طراحی
موقعیت آپارتمان لوسنت
مساحت
معرفی پروژه آپارتمان لوسنت
پلان
نما آپارتمان لوسنت
مقطع
و…

دانلود فایل

 

دانلود فایل

فایل پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان آپارتمان لوسنت برای دانلود

برای دریافت پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان آپارتمان لوسنت باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان آپارتمان لوسنت 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی 

دانلود تحلیل معماری ساختمان آپارتمان لوسنت,پلان ساختمان آپارتمان لوسنت,بررسی معماری ساختمان آپارتمان لوسنت,نمونه موردی خارجی آپارتمان,پلان آپارتمان,بررسی معماری آپارتمان,تحلیل معماری آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید