پاورپوینت تحلیل معماری دبیرستان ایالتی ویلجندی + یک نمونه دیگر

شماره : 47893 دسته بندی محصول : معماری نام فایل : پاورپوینت تحلیل معماری دبیرستان ایالتی ویلجندی + یک نمونه دیگر

تحلیل معماری دبیرستان ایالتی ویلجندی,پلان دبیرستان ایالتی ویلجندی,بررسی معماری دبیرستان ایالتی ویلجندی,نمونه موردی خارجی دبیرستان,بررسی معماری دبیرستان,پلان دبیرستان,تحلیل معماری دبیرستان

توضیحات فایل

پاورپوینت تحلیل معماری دبیرستان ایالتی ویلجندی + یک نمونه دیگر

پاورپوینت-تحلیل-معماری-دبیرستان-ایالتی-ویلجندی--یک-نمونه-دیگر

توضیحات:
پاورپوینت تحلیل معماری دبیرستان ایالتی ویلجندی + یک نمونه دیگر؛ 28 اسلاید؛ قابل ویرایش.
مختصری از متن نمونه اول:
 دبیرستان دولتی Viljandi در سال 2013 به عنوان اولین نمونه از اصلاحات متمرکز آموزش استونی ساخته شد که هدف آن ارائه فرصت های آموزشی برابر در محیط مدرن برای جوانان ساکن در مناطق روستایی است.بازسازی دبیرستان ایالت ویلجندی باعث می شود که کمترین شباهتی به آثارساختمان تاریخی داشته باشد. دبیرستان سابق Viljandi (مدرسه Valuoja) توسط معماران E. Wolffeldt و A. Nürnberg در سال 1928 طراحی شد. همچنین خانه عمارت نئوکلاسیک ویلجاندی، کلیسای سنت پل نئوگوتیک، و تئاتر سابق اوگالا که ساختمان فعلی آن نمونه ای از مدرنیسم شوروی است. در ادامه، ساختمان الحاقی جدید کاملاً در جهت شرقی-غربی قرار گرفته است تا مناظری زیبا به سمت حوض ارائه دهد، فاصله ای محتاطانه از ساختمان مدرسه تاریخی داشته باشد و شرایط نور طبیعی خوب را تضمین کند.
فهرست مطالب:
گروه طراحی دبیرستان ایالتی ویلجندی
موقعیت
مساحت دبیرستان ایالتی ویلجندی
معرفی پروژه
پلان دبیرستان ایالتی ویلجندی
نما
مقطع
و…
مختصری از متن نمونه دوم تحلیل معماری دبیرستان ساقه :
طراحی ساختمان STEM برای دبیرستان Menlo-Atherton ، واقع در یک جامعه حومه ای بین سانفرانسیسکو و سان خوزه ، از طریق “گفتگو” با درختان بلوط میراث موجود در سایت ، طراحی پایدار ایجاد شده است. درختان بالغ زمین های دانشگاه را نشان می دهند ، از جمله دو واقع در جایی که برنامه جامع مدرسه خواستار این تسهیلات شد. طراحان LPA که برای نگه داشتن درختان مصمم است ، به تنه ها و شاخه ها اجازه می دهند تا طراحی این تسهیلات را دیکته کنند و محیط های یادگیری را ایجاد می کنند که یک درس زندگی در پایداری است.

فهرست مطالب:
گروه طراحی دبیرستان ساقه
موقعیت
مساحت دبیرستان ساقه
معرفی پروژه
پلان دبیرستان ساقه
نما
مقطع
و…

دانلود فایل

 

دانلود فایل

فایل پاورپوینت تحلیل معماری دبیرستان ایالتی ویلجندی + یک نمونه دیگر برای دانلود

برای دریافت پاورپوینت تحلیل معماری دبیرستان ایالتی ویلجندی + یک نمونه دیگر باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی پاورپوینت تحلیل معماری دبیرستان ایالتی ویلجندی + یک نمونه دیگر 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی 

دانلود تحلیل معماری دبیرستان ایالتی ویلجندی,پلان دبیرستان ایالتی ویلجندی,بررسی معماری دبیرستان ایالتی ویلجندی,نمونه موردی خارجی دبیرستان,بررسی معماری دبیرستان,پلان دبیرستان,تحلیل معماری دبیرستان

دیدگاهتان را بنویسید