مصاحبه علم داده

علم داده,مصاحبه,یادگیری ماشین,هوش مصنوعی,data science,interview,ai,artificial intelligence,machine learning

شماره : 62364 دسته بندی محصول : ترجمه و تحقیق نام فایل : مصاحبه علم داده

توضیحات فایل

مصاحبه علم داده

مصاحبه-علم-داده

دانشمند داده بودن به طور پیوسته به یک شغل محبوب تبدیل می شود. بسیاری از مشاغل دانشمند داده در حال حاضر در سراسر جهان در دسترس هستند و هر سال به طور قابل توجهی رشد می کنند. بر اساس گزارش هاروارد بیزینس ریویو، این شغل، "پرتقاضا ترین شغل قرن بیست و یکم" است و به نظر می رسد روند رو به گسترش اشتغال در این زمینه این ادعا را تایید می کند.

فرآیند مصاحبه با دانشمند داده ممکن است بسیار گسترده و پیچیده باشد.

از آنجایی که شغل شما ممکن است طیف وسیعی از موضوعات را پوشش دهد (بسته به سازمانی که در آن کار می کنید)، سوالاتی که در طول مصاحبه از شما پرسیده می شود بسیار متنوع خواهد بود. به عنوان مثال، ممکن است در مصاحبه از شما سوالاتی در مورد آمار، SQL و یادگیری ماشین و همچنین سوالاتی در مورد کدنویسی، جبر و برنامه نویسی پرسیده شود.

در این راهنمای مصاحبه، من پایگاه داده ای از سوالات واقعی مصاحبه از شرکت های واقعی را که در طول زمان جمع آوری کرده ایم، بررسی کردم. از این سوالات برای بررسی اینکه مصاحبه شرکتی مستلزم چیست استفاده شده است و من تمام سوالات مربوطه را بررسی کرده و راه حل هایی ارائه کرده ام.

مانند سایر مصاحبه های حرفه ای، مصاحبه های علم داده نیاز به برنامه ریزی زیادی دارد. برای تضمین آمادگی برای سؤالات پشت سر هم در مورد آمار، برنامه نویسی و یادگیری ماشینی، باید به رشته های مختلفی تسلط داشته باشید.

شرکت ها انواع مختلفی از مصاحبه های علم داده را انجام می دهند. برخی از مصاحبه های علم داده به شدت بر روی محصولات و معیارها متمرکز هستند. این مصاحبه ها در درجه اول بر موضوعات محصول تمرکز دارند. مثلاً از چه معیارهایی برای نشان دادن جایی که یک محصول ممکن است بهبود یابد استفاده کنید. اینها اغلب در ارتباط با سوالات SQL و Python استفاده می شوند. شکل دیگری از مصاحبه علم داده ترکیبی از برنامه نویسی و یادگیری ماشین است.

اگر در مورد نوع مصاحبه خود مطمئن نیستید، توصیه می کنم از استخدام کننده بپرسید. برخی از سازمان ها در حفظ ثبات در مصاحبه ها برتری دارند، اما حتی در این صورت، تیم ها ممکن است بر اساس آنچه که به دنبال آن هستند، متفاوت باشند. به دنبال نظرات باشید، سوال بپرسید و تا حد امکان موضوعات مختلف را پوشش دهید تا آن موقعیت را تضمین کنید. موفق باشید!!

دانلود فایل

 

دانلود فایل

فایل مصاحبه علم داده برای دانلود

برای دریافت مصاحبه علم داده باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی مصاحبه علم داده 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : علم داده,مصاحبه,یادگیری ماشین,هوش مصنوعی,data science,interview,ai,artificial intelligence,machine learning

دانلود علم داده,مصاحبه,یادگیری ماشین,هوش مصنوعی,data science,interview,ai,artificial intelligence,machine learning بصورت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید