دانلود 514 نمونه سوال تستی راهنمای موزه/ فنی و حرفه ای

نام فایل : 514 نمونه سوال تستی راهنمای موزه/ فنی و حرفه ای

دسته بندی محصول : سایر رشته ها …

توضیحات فایل

514 نمونه سوال تستی راهنمای موزه/ فنی و حرفه ای

راهنمای موزه فردی است که مبادرت به راهنمایی گردشگران در موزه ها می نماید. اصطلاح انگلیسی Museum Guide معادل راهنمای موزه می باشد. راهنمای موزه فردی است که به صورت کامل با تمامی مضامین موزه آشنایی کامل داشته باشد. راهنمای موزه مسئولیت راهنمای موزه را بر عهده می گیرد، و باید رابطه اجتماعی خوبی داشته باشد و بتواند با سایر افراد به خوبی رفتار کند و در صورت بروز مشکل خونسردی خود را حفظ کند. راهنمای موزه به صورت کامل با تمامی جزئیاتی که درباره موزه وجود دارد آشنا است و می تواند به هر نوع سوالی پاسخ دهد.

فردی که راهنمای موزه می باشد باید با تمامی آثار هنری و فرهنگی که درون موزه است به صورت کامل ارتباط برقرار کند و تاریخه آن ها را به صورت کامل بداند و بتواند برای گردشگران شرح دهد. راهنمای موزه باید دارای فن بیان و سخنوری خوبی باشد و بتواند گردشگران را کنترل کند تا از مشکلات کوچک و بزرگ جلوگیری کند. در نهایت فردی که موزه را گردشگران نشان می دهد باید توانایی برنامه ریزی خوب و دقیق داشته باشد و چند ساعتی که گردشگران در اختیار وی هستند را به بهترین نحو ممکن بگذراند.

راهنمای موزه شغلی از حوزه گردشگری است که دارای شایستگی های : مفاهیم و تاریخچه موزه در ایران و جهان – معرفی انواع موزه ها و طبقه بندی آنها – کلیات و ساختار موزه – قوانین و وظایف موزه ها – کارکرد و تعهد موزه ها – معرفی بهترین موزه های ایران و جهان – فنون موزه داری – موزه داری و ویژگی های فردی راهنمای موزه – بازاریابیی موزه ها و چگونگی بالا بردن تاثیرگذاری محیط موزه – طراحی داخلی و خارجی موزه ها می باشد.

 

  • 35 صفحه در قالب PDF
  • 514 سوال مهم با جواب

 

دانلود فایل

فایل 514 نمونه سوال تستی راهنمای موزه/ فنی و حرفه ای آماده دانلود

وب سایت ما وظیفه ی معرفی فایل 514 نمونه سوال تستی راهنمای موزه/ فنی و حرفه ای رو برعهده داره و توضیحات اینجا کامل نیست ، برای دریافت اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت اصلی مطلب برید.

 دریـافت فایـل

جهت دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی برای 514 نمونه سوال تستی راهنمای موزه/ فنی و حرفه ای چطوریه ؟

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : راهنمای موزه,سوالات فنی و حرفه ای,سوالات راهنمای موزه,تست راهنمای موزه

دانلود راهنمای موزه,سوالات فنی و حرفه ای,سوالات راهنمای موزه,تست راهنمای موزه بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 17304 رو از دسته بندی سایر رشته ها … دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت 514 نمونه سوال تستی راهنمای موزه/ فنی و حرفه ای با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

514 نمونه سوال تستی راهنمای موزه/ فنی و حرفه ای و راهنمای موزه,سوالات فنی و حرفه ای,سوالات راهنمای موزه,تست راهنمای موزه و سایر رشته ها …

دیدگاهتان را بنویسید