دانلود کتاب پیدا کردن نیمه روشن وجود

نام فایل : کتاب پیدا کردن نیمه روشن وجود

دسته بندی محصول : روانشناسی و تربیتی

توضیحات فایل

کتاب پیدا کردن نیمه روشن وجود

حال خوب همیشه و فقط هم از درون نمیاد باید ما بتونیم و یاد بگیریم طبق یه سری اصول و قواعدی از پیش تعیین شده عمل کنیم تا حالمون خوب بشه و در نتیجه بهره وری مون افزایش پیدا کنه و من در این کتاب به شما این اصول و قواعد را آموزش خواهم داد. در این کتاب سعی کرده ایم با تکنیک هایی که به شما آموزش می‌دهیم شما را در پیدا کردن نیمه ی روشن وجودتان جهت وصل شدن و هم فرکانس شدن با مدارهای بالاتر از رحمت ها و موهبت های بیکران الهی یاری کنیم، زیرا همانطور که میدانید علمی هست که شاید نه چندان شاخص و مطرح باشد ولی در بسیاری از مواقع این علم (قانون جذب) ثابت کرده می‌تواند شاخص خوبی برای سنجش خیر و شر در نهاد آدمی باشد، این علم در میان همه ی علومِ پیشتاز و سطحی می گوید: هر چیزی جذب هم فرکانس خود می شود، بنابراین شما اگر می‌خواهید جذب فرکانس های مدارهای بالاتر شوید باید بتوانید ابتدا خودتان از درون به آن مرتبه از فرکانس برسید.

در این کتاب به شما یاد می دهیم چگونه خود را با جهان‌های بالاتر هم فرکانس کنید و به خدای درون وصل شوید و طعم شیرین یک رابطه ی محبت آمیز بین خالق و مخلوق را از نزدیک هر لحظه و هر زمان تجربه، درک و احساس کنید. با آموزش های این کتاب شما عاشق خودتان می شوید و خواهید توانست استعدادهای ناب درونی خودتان را که مدتها بر اثر سهل انگاری و بی نظمی به دست فراموشی سپرده بودید کشف، شکوفا و در معرض دید همگان قرار دهید، تا دیگران نیز به واسطه ی شما بتوانند خود واقعی شان را کشف کنند.

همانطور که در کتاب «کلیدهایی برای قفل‌های زندگی تان» بیان کردیم،  در این مجموعه نیز سعی کرده ام با الهام گرفتن از کلام قرآن و اهل بیت (ع) بهترین راهکاری که جهت رسیدن شما به موفقیت می شناسم به شما معرفی کنم، اگر در این مسیر موفق عمل کردم خدا را شاکرم وگرنه ضمن اعلام پاکسازی از بیان خود در تمامی زمان ها و مکان ها و در نزد تمامی دریافت کنندگان آگاهی های من اعلام می‌کنم که قبول دارم که بهترین راهکار رسیدن شما به خوشبختی تنها نزد خداوند است که خود خداوند متعال آن را از طریق بهترین بندگانش که در بالاترین این مراتب اولیای الهی یعنی پیامبر عظیم شأن اسلام و اهل بیت (ع) و قرآن کریم قرار دارند در اختیار بندگانش قرار می‌دهد و بعد از آن ما تنها به جرعه ای از این دریای بیکران می توانیم برسیم. من در این کتاب سعی کردم طبق آیه ی فنفس و ما سواها فألهمها فجورها و تقواها آنچه را درست تشخیص دادم به شما انتقال و آموزش بدهم و امیدوارم موفق عمل کرده باشم.

 

دانلود فایل

فایل کتاب پیدا کردن نیمه روشن وجود آماده دانلود

وب سایت ما وظیفه ی معرفی فایل کتاب پیدا کردن نیمه روشن وجود رو برعهده داره و توضیحات اینجا کامل نیست ، برای دریافت اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت اصلی مطلب برید.

 دریـافت فایـل

جهت دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی برای کتاب پیدا کردن نیمه روشن وجود چطوریه ؟

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : خودباوری,موفقیت,باورشناسی,خودشناسی,خوشبختی

دانلود خودباوری,موفقیت,باورشناسی,خودشناسی,خوشبختی بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 16979 رو از دسته بندی روانشناسی و تربیتی دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت کتاب پیدا کردن نیمه روشن وجود با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

کتاب پیدا کردن نیمه روشن وجود و خودباوری,موفقیت,باورشناسی,خودشناسی,خوشبختی و روانشناسی و تربیتی

دیدگاهتان را بنویسید