دانلود پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس11: نماز بخوانیم

شماره : 44753 دسته بندی محصول : فقه و معارف اسلامی نام فایل : پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس11: نماز بخوانیم

توضیحات فایل

پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس11: نماز بخوانیم

پاورپوینت-نکات-و-سوالات-هدیه-های-آسمان-دوم-درس11-نماز-بخوانیم آموزش نماز در پایه دوم ابتدایی به علاقه مند کردن دانش آموزان به فراگیری و اقامه نماز و توانایی آن ها برای خواندن یک نماز دو رکعتی محدود می گردد.

در مورد آموزش نماز در این پایه، فرض ما بر این است که بچه ها با نماز خواندن و مسائل مربوط به آن آشنایی ندارند، لذا آموزش نماز در این حد که دانش آموز بتواند پس از پایان دوره، یک نماز دو رکعتی به جا آورد، در برنامه درسی این پایه گنجانده شده است.

در این قسمت، پاورپوینت نکات و سوالات درس مذکور(به همراه پاسخ آن) در 23 اسلاید آورده شده است. امکان ویرایش مطالب این پاورپوینت وجود دارد.

قابل ذکر است: در تهیه و تنظیم این پاورپوینت از تصاویر و افکت های خاصی استفاده شده و این امر باعث جذابیت دو چندان آن ها شده است.

اهداف درس:

✅ آشنایی با طرز ادای یک نماز دو رکعتی
✅ تقویت علاقه مندی دانش آموز به اقامه نماز
✅ ادای یک نماز دو رکعتی با رعایت شرایط آن

دانلود فایل

 

دانلود فایل

فایل پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس11: نماز بخوانیم برای دانلود

برای دریافت پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس11: نماز بخوانیم باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس11: نماز بخوانیم 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : پاورپوینت هدیه های آسمان دوم,درسنامه درس نماز بخوانیم,روش تدریس درس نماز بخوانیم,سوالات درس نماز بخوانیم

دانلود پاورپوینت هدیه های آسمان دوم,درسنامه درس نماز بخوانیم,روش تدریس درس نماز بخوانیم,سوالات درس نماز بخوانیم بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 44753 رو از دسته بندی فقه و معارف اسلامی دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس11: نماز بخوانیم با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس11: نماز بخوانیم و پاورپوینت هدیه های آسمان دوم,درسنامه درس نماز بخوانیم,روش تدریس درس نماز بخوانیم,سوالات درس نماز بخوانیم و فقه و معارف اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید