دانلود پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس 14: دعای باران

شماره : 44771 دسته بندی محصول : فقه و معارف اسلامی نام فایل : پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس 14: دعای باران

توضیحات فایل

پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس 14: دعای باران

پاورپوینت-نکات-و-سوالات-هدیه-های-آسمان-دوم-درس-14-دعای-باران

توضیحات:
پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس 14: دعای باران، در 26 اسلاید.
در این درس امام حسین(ع) به عنوان یکی از بهترین بندگان خدا معرفی شده است. بنده ای که خداوند بسیار او را دوست دارد و به خاطر او بعد از چند ماه، باران را بر سر مردم کوفه نازل می کند.
همان طور که در گذشته نیز گفته شد، هدف از این درس ها آشنایی مخاطب با اهل بیت پیامبر و پی بردن به شخصیت مهربان و رئوف آنان و بیان جایگاه والای ایشان در نزد خداست.

در این درس به آداب دعا هم اشاره شده است که بلند کردن دست ها به سوی آسمان در هنگام دعا و تشکر از نعمت های خداوند قبل از دعا از جمله آن هاست.

بهتر است جهت فراگیری و ارزشیابی این درس از پاورپوینت استفاده شود. استفاده از پاورپوینت باعث می شود دانش آموزان با انگیزه بیشتری به مطالب توجه کرده و آن را یاد بگیرند.

در این قسمت، پاورپوینت نکات و سوالات درس مذکور(به همراه پاسخ آن) در 26 اسلاید آورده شده است. امکان ویرایش مطالب این پاورپوینت وجود دارد.

قابل ذکر است: در تهیه و تنظیم این پاورپوینت از تصاویر و افکت های خاصی استفاده شده و این امر باعث جذابیت دو چندان آن ها شده است.

دانلود فایل

 

دانلود فایل

فایل پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس 14: دعای باران برای دانلود

برای دریافت پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس 14: دعای باران باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس 14: دعای باران 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : پاورپوینت هدیه های آسمان دوم,درسنامه درس دعای باران,سوالات درس دعای باران,روش تدریس درس دعای باران,فرافایل,دانلود فایل,همکاری در فروش

دانلود پاورپوینت هدیه های آسمان دوم,درسنامه درس دعای باران,سوالات درس دعای باران,روش تدریس درس دعای باران,فرافایل,دانلود فایل,همکاری در فروش بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 44771 رو از دسته بندی فقه و معارف اسلامی دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس 14: دعای باران با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس 14: دعای باران و پاورپوینت هدیه های آسمان دوم,درسنامه درس دعای باران,سوالات درس دعای باران,روش تدریس درس دعای باران,فرافایل,دانلود فایل,همکاری در فروش و فقه و معارف اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید