دانلود پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس18: راه خوش بختی

شماره : 44846 دسته بندی محصول : فقه و معارف اسلامی نام فایل : پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس18: راه خوش بختی

توضیحات فایل

پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس18: راه خوش بختی

پاورپوینت-نکات-و-سوالات-هدیه-های-آسمان-دوم-درس18-راه-خوش-بختی

توضیحات:
پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس راه خوش بختی، شامل 18 اسلاید.
داستان درس درباره مردی است که خود را با عجله به پیامبر اکرم (ص) می رساند، به سخنان ایشان در مسجد گوش می دهد و اظهار می کند که می خواهد انسان خوب و درستکاری باشد. پیامبر اکرم (ص) ایشان را با این جمله هدایت می کنند: اگر می خواهی خوشبخت باشی، هرگز دروغ نگو.

اهمیت راستگویی و عواقب دروغگویی در ادبیات دینی ما بسیار مورد توجه قرار گرفته است؛ به گونه ای که در یک حدیث، دروغ کلید همه بدی ها شمرده شده است. این داستان نیز به نوعی دیگر همین معنا را تأکید می نماید.

بهتر است جهت فراگیری و ارزشیابی این درس از پاورپوینت استفاده شود. استفاده از پاورپوینت باعث می شود دانش آموزان با انگیزه بیشتری به مطالب توجه کرده و آن را یاد بگیرند.

قابل ذکر است: در تهیه و تنظیم این پاورپوینت از تصاویر و افکت های خاصی استفاده شده و این امر باعث جذابیت دو چندان آن ها شده است.

اهداف درس:
✅ آشنایی دانش آموزان با اهمیت و نتایج راستگویی
✅ تقویت گرایش به راستگویی در بچه ها
✅ تلاش برای رعایت راستگویی در شرایط مختلف

دانلود فایل

 

دانلود فایل

فایل پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس18: راه خوش بختی برای دانلود

برای دریافت پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس18: راه خوش بختی باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس18: راه خوش بختی 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : پاورپوینت درس راه خوش بختی,درسنامه درس راه خوش بختی,روش تدریس درس راه خوش بختی,سوالات درس راه خوش بختی,طرح درس راه خوش بختی

دانلود پاورپوینت درس راه خوش بختی,درسنامه درس راه خوش بختی,روش تدریس درس راه خوش بختی,سوالات درس راه خوش بختی,طرح درس راه خوش بختی بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 44846 رو از دسته بندی فقه و معارف اسلامی دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس18: راه خوش بختی با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم، درس18: راه خوش بختی و پاورپوینت درس راه خوش بختی,درسنامه درس راه خوش بختی,روش تدریس درس راه خوش بختی,سوالات درس راه خوش بختی,طرح درس راه خوش بختی و فقه و معارف اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید