دانلود پاورپوینت درباره بیژن پاکزاد

پاورپوینت ,بیژن پاکزاد,خانه مد بیژن

نام فایل : پاورپوینت درباره بیژن پاکزاد

دسته بندی محصول : سایر موارد …

توضیحات فایل

پاورپوینت درباره بیژن پاکزاد

بیژن پاکزاد در سال ۱۹۷۶ گرانترین بوتیک دنیا یعنی خانه ی مد بیژن را در بورلی هیلز افتتاح کرد. این برند جزو یکی از لوکسترین برندهای دنیا به شمار میرود. بیژن یکی از معروفترین برندهای طراحی لباس و لوازم زینتی مردانه است. خانه ی مد بیژن در سال ۱۹۷۶ توسط بیژن پاکزاد و داریوش (دار) محبوبی، شریک تجاری و دوست قدیمی او افتتاح شد.

آنها این امپراتوری را بر مبنای ارائه ی محصولات لوکس و باکیفیت بنا نهادند. بعد از گذشت مدتی این برند مورد توجه بسیاری از افراد مشهور قرار گرفت. در سال ۱۹۸۷ و با ارائه ی عطرهای بیژن به اوج شهرت خود رسید. این برند در طول فعالیتهای خود توانسته است جوایز زیادی از جمله جایزهی مراسم FIFI Awards را برنده شود. این مراسم هرساله توسط بنیاد عطر برگزار میشود و از دستاوردهای خلاقانه ی صنعت عطر قدردانی میکند.

 

دانلود فایل

فایل پاورپوینت درباره بیژن پاکزاد آماده دانلود

ما  معرفی فایل پاورپوینت درباره بیژن پاکزاد رو برعهده داریم و توضیحات اینجا کامل نیست ، برای دریافت اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت اصلی مطلب برید.

 دریـافت فایـل

جهت دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی برای پاورپوینت درباره بیژن پاکزاد 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی

دانلود پاورپوینت ,بیژن پاکزاد,خانه مد بیژن بصورت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید