دانلود پاورپوینت انواع درب آسانسور

نام فایل : پاورپوینت انواع درب آسانسور

دسته بندی محصول : برق الکترونیک مخابرات

توضیحات فایل

پاورپوینت انواع درب آسانسور

درب آسانسور به دو گروه اصلی درب داخل کابین و درب داخل طبقه که مختصرا به آن‏ها درب کابین و درب طبقه گفته می‏ شود تقسیم می‏ شوند و خود درب طبقه به دو بخش درب اتوماتیک و درب دستی تقسیم می ‏شد. حال می ‏خواهیم با جزئیات بیشتر به معرفی انواع درب‏ های کابین و طبقه بپردازیم. توجه: برای اینکه در تصاویر این مقاله راحتتر بتوان درب کابین را از درب طبقه تشخیص بدهید، درب کابین را با رنگ آبی و درب طبقه را با رنگ قرمز مشخص کرده ایم. همچنین جهت باز شدن درب‏ ها را هم با رنگ سبز نشان می‏ دهیم.

 

درب آسانسور تلسکوپی (کشویی) Sliding Doo

همان طور که از نام این نوع درب پیداست لته ‏های آن به صورت تلسکوپی روی هم قرار می‏ گیرند و نکته حائز اهمیت در انتخاب این نوع درب ها، انتخاب جهت باز شدن یا بسته شدن لته ‏ها روی یکدیگر است که هنگام طراحی آسانسور مشاور یا مهندس طراح با توجه به ابعاد و شکل چاه آسانسور و موقعیت لابی طبقات ساختمان جهت درب را تعیین می‏کند.

 

دانلود فایل

فایل پاورپوینت انواع درب آسانسور آماده دانلود

وب سایت ما وظیفه ی معرفی فایل پاورپوینت انواع درب آسانسور رو برعهده داره و توضیحات اینجا کامل نیست ، برای دریافت اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت اصلی مطلب برید.

 دریـافت فایـل

جهت دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی برای پاورپوینت انواع درب آسانسور چطوریه ؟

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : پاورپوینت در آسانسور,آسانسور

دانلود پاورپوینت در آسانسور,آسانسور بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 17162 رو از دسته بندی برق الکترونیک مخابرات دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت پاورپوینت انواع درب آسانسور با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

پاورپوینت انواع درب آسانسور و پاورپوینت در آسانسور,آسانسور و برق الکترونیک مخابرات

دیدگاهتان را بنویسید