دانلود پارت1مجموعه الگوهای عروسک نمایشی نمدی دستکشی و انگشتی

دسته بندی محصول : کارآفرینی ، طرح توجیهی نام فایل : دانلود پارت1مجموعه الگوهای عروسک نمایشی نمدی دستکشی و انگشتی

توضیحات فایل

برای خلق محصولات نمدی زیبا، به دقیق ترین الگوهای روز دنیا نیاز دارید. در این فایل، الگوهای   عروسک نمایشی انگشتی و دستکشی گردآوری شده است(116صفحه)

این فایل PDF به عنوان یک بانک الگو، همیشه همراه شماست و این امکان را به شما می دهد که الگوها را در اندازه ی دلخواه کوچک و بزرگ نموده و به راحتی استفاده کنید. در حالی که کتاب چاپ شده، حق انتخابِ اندازه الگو را از شما می گیرد.

فایل pdf، چندین برابر ازکتاب چاپی ارزانتر است. ضمن اینکه به کتابِ چاپی هزینه ی ارسال پستی را هم باید اضافه کرد!

چرا باید این فایل را خریداری کنم؟

©  جمع آوری هر کدام از سری های الگو نتیجه ی ماه ها جستجو در بهترین و بروزترین منابع خارجی بوده و شما بدون صرف زمان و زحمت جستجوهای خسته کننده، به راحتی به الگوها دست پیدا می کنید.

©  الگوها در فرمت اصلی و بدون نام و لوگوی ما در اختیار شما قرار می گیرد.

©  اگر هنرمند نمدی هستید و پیج یا کانال فروش محصول دارید، این فایل همراه شما خواهد بود تا به دقیق ترین و جدیدترین الگوها همیشه دسترسی داشته باشید.

همچنین توصیه می کنم در کنار فروش محصول، برای بالا بردن بازدید پیجتان، هرازگاهی یک الگو یا آموزش را در استوری یا پست منتشر کنید. بازخورد بسیار خوبی دریافت خواهید کرد و پیجتان از حالت تک کاربردی خارج شده و مخاطبین بیشتری را جذب خواهید کرد.

©  بدون دانش نمددوزی، پیج جدید بزنید!! 

    همانطور که قبلا گفته شد، الگوها بدون نام و لوگو در اختیار شما قرار می گیرد. پس به راحتی می توانید بانک الگو مشابه golnamadidiy درشبکه های اجتماعی ایجاد و مخاطبین علاقه مند را جذب کنید.


 

دانلود فایل

فایل دانلود پارت1مجموعه الگوهای عروسک نمایشی نمدی دستکشی و انگشتی آماده دانلود

برای دریافت دانلود پارت1مجموعه الگوهای عروسک نمایشی نمدی دستکشی و انگشتی اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی برای دانلود پارت1مجموعه الگوهای عروسک نمایشی نمدی دستکشی و انگشتی 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : نمد , نمددوزی , الگو , نمدی , خیاطی , هنر , felt , , feltro , pattern

دانلود نمد , نمددوزی , الگو , نمدی , خیاطی , هنر , felt , , feltro , pattern بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 2169824 رو از دسته بندی کارآفرینی ، طرح توجیهی دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت دانلود پارت1مجموعه الگوهای عروسک نمایشی نمدی دستکشی و انگشتی با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

دانلود پارت1مجموعه الگوهای عروسک نمایشی نمدی دستکشی و انگشتی و نمد , نمددوزی , الگو , نمدی , خیاطی , هنر , felt , , feltro , pattern و کارآفرینی ، طرح توجیهی

دیدگاهتان را بنویسید