دانلود نمونه گزارش mmpi – نمونه حل شده ازمون mmpi (دو نمونه2)

شماره : 47544 دسته بندی محصول : روانشناسی و علوم تربیتی نام فایل : نمونه گزارش mmpi – نمونه حل شده ازمون mmpi (دو نمونه2)

توضیحات فایل

نمونه گزارش mmpi – نمونه حل شده ازمون mmpi (دو نمونه2)

نمونه-گزارش-mmpi--نمونه-حل-شده-ازمون-mmpi-(دو-نمونه2)دو نمونه تفسیر آزمون mmpi در قالب فایل word در 42 صفحه
(دو نمونه گزارش کار به همراه جداول و نمودارها)

+ فایل هدیه: پرسشنامه 370 سوالی MMPI و پرسشنامه 566 سوالی MMPI

نمونه های اجرا شده، کلیه جداول و نمودارهای Validity and K Corrected Clinical Scales و VALIDITY & CLINICAL SCALES و Harris-Lingoes and Social Introversion Subscales و … را دارد.

بخشی از متن نمونه اول:
مقیاسهای روایی و بالینی:
روایی نیمرخ آزمون دارای روایی میباشد و مقیاس L (دروغ سنج) پایین میباشد که این نشاندهنده ی سطح تحصیلات بالای آزمودنی میباشد و نمره ی بالای آزمودنی در مقیاس2 نشانگر یک افسرده خویی می باشد. نمرات آزمودنی همسو با مصاحبه ای است که انجام گرفته است. برخورد فرد با مشکلاتش همراه با بدبینی، درماندگی و ناامیدی است. این ویژگی ها حتی میتوانند همان خصوصیات شخصیتی ای باشند که فرد هنگام برخورد با مشکلات رایج و معمول درباره ی آنها مبالغه میکند. آزمودنی دارای احساس بی کفایتی، ضعف اخلاقی و مشکل در تمرکز حواس بوده این موارد به اندازه ای شدید است که در کارایی بین فردی و شغلی وی مشکل ایجاد کرده است.
آزمودنی با صفاتی مانند غیر معاشرتی، خجالتی، کناره گیر، ترسو و بازداری شده و در عین حال تحریک پذیر و کم طاقت توصیف میشود. از آنجاییکه چنین افرادی به انتقاد شدید حساسند به هر قیمتی شده از درگیری و مقابله اجتناب میکنند. نمره ی آزمودنی در مقیاس 1،2و3 همگی برافراشته اند. این بدان معناست که نه تنها از افسردگی از مشکلات بین فردی و بدنی نیز در رنج است. برافراشتگی مقیاس 2و7 از یکطرف نشانه ای از آمادگی فرد برای رواندمانی است و از طرف دیگر نشانگر انگیزه برای خودآگاهی و درون نگری وی می باشد.
مقیاس تصحیح K:
نمره آزمودنی برابر با 49 میباشد. که نشاندهنده تلاشهای عمدی برای نامطلوب جلوه دادن خود است و فرد تمایل دارد که درباره بیماری مبالغه کند. این فرد احتمالاً فردی گمگشته، گیج و بسیار منتقد از خود، شکاک و ناخشنود بوده و فاقد دفاع کافی می باشد. فرد بینش و خود پنداره ضعیفی دارد و درمقابله با مشکلات روزمره زندگی ناکارآمد است و از نظر اجتماعی همنوا بوده است و کاملاً مطیع مراجع قدرت می باشد. از نظر اجتماعی دست و پا چلفتی بوده و نسبت به زندگی شکاک و منتقد می باشد.

بخشی از متن نمونه دوم:
4- مقیاس های محتوایی:
اضطرابANX :نمره 49= T نشان دهنده عدم وجود علایم اضطراب در آزمودنی است.
ترس FRS:نمره62 = T نشان می دهد که آزمودنی مقداری از ترس از برخی از موقعیت ها و اشیا را دارد، و چندان رقابت طلب نیست.
وسواسی بودن OBS:نمره 53= T نشان دهنده عدم وجود علایم وسواسی در آزمودنی است.
افسردگی DEP:نمره57 = T نشان دهنده این است که آزمودنی علایم افسردگی را ندارد .
نگرنی های مربوط به سلامتی HEA:نمره59 = T نشان دهنده این است که آزمودنی گرایش دارد به این سمت برود که در مواقع استرس علایم جسمی نشان دهد.
افکار نامانوس BIZ:نمره61 = T نشان دهنده عدم وجود جریان فکر روان پریشانه در آزمودنی است.
خشم ANG:نمره60 = T نشان دهنده این است که آزمودنی پرخاشگری در حد متوسط را نشان می دهد.
بدگمانی CYN:نمره51 = T نشان می دهد که فرد نسبت به دیگران بدبین نیست و متخاصم نیست.
اعمال ضد اجتماعی ASP:نمره49 = T نشان دهنده عدم وجو اعمال ضد اجتماعی در فرد است.
رفتار سنخ الف TAP:نمره 64= T نشان دهنده این است که آزمودنی تا حدودی عجول و پرکار است و استانه تحریک پذیری پایین و زودرنج است.
عزت نفس پایین LSE:نمره 68= T نشان می دهد ازمودنی نسبت به انتقاد و طرد بسیار حساس است و از خودپنداره قوی برخوردار نیست.
ناراحتی در روابط اجتماعی SOD:نمره35 = T نشان می دهد فردی برون گرا است و از بودن در میهمانی ها و سایر فعالیت های گروهی را دوست دارد و از علایق گسترده ای برخوردار است.
مشکلات خانوادگی FAM:نمره52 = T نشان دهنده عدم وجود مشکلات خانوادگی در آزمودنی است.
مشکلات مربوط به کار WAR:نمره 55= T نشان دهنده عدم وجود مشکلات مربوط به کار در آزمودنی است.
شاخص های منفی درمان TRT:نمره 64= T نشان دهنده این است که ازمودنی تا حدی نسبت به پزشکان و درمان بهداشت روانی نگرش منفی دارد.
5- مقیاس های محتوایی مولفه ایی:
ترس تعمیم یافته FRS1: نمره 74T= نشان می دهد که آزمودنی مضطرب و عصبی است در تصمیم گیری های خود راحت نیست و اعتماد به نفس پایینی دارد.

فهرست مطالب:
1-مقیاسهای اعتباری و بالینی
1-1مقیاسهای اعتباری
2-1مقیاس های بالینی
2-خرده مقیاس های هریس- لینگوز
3-خرده مقیاس های درونگرایی اجتماعی
4-مقیاس های محتوایی
5-مقیاس های محتوایی مولفه ایی
6-مقیاس های تکمیلی

دانلود فایل

 

دانلود فایل

فایل نمونه گزارش mmpi – نمونه حل شده ازمون mmpi (دو نمونه2) برای دانلود

برای دریافت نمونه گزارش mmpi – نمونه حل شده ازمون mmpi (دو نمونه2) باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی نمونه گزارش mmpi – نمونه حل شده ازمون mmpi (دو نمونه2) 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : تفسیر mmpi,نمونه تست mmpi,نمونه انجام شده آزمون mmpi,نمونه تفسیر mmpi,نمونه تفسیر آزمون mmpi,نمونه اجرا شده mmpi,دانلود نمونه اجرا شده آزمون mmpi همراه با تفسیر,دانلود رایگان نمونه انجام شده آزمون mmpi,دانلود رایگان نمونه انجام شده آزمون mmpi فرم بلن

دانلود تفسیر mmpi,نمونه تست mmpi,نمونه انجام شده آزمون mmpi,نمونه تفسیر mmpi,نمونه تفسیر آزمون mmpi,نمونه اجرا شده mmpi,دانلود نمونه اجرا شده آزمون mmpi همراه با تفسیر,دانلود رایگان نمونه انجام شده آزمون mmpi,دانلود رایگان نمونه انجام شده آزمون mmpi فرم بلن بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 47544 رو از دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت نمونه گزارش mmpi – نمونه حل شده ازمون mmpi (دو نمونه2) با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

نمونه گزارش mmpi – نمونه حل شده ازمون mmpi (دو نمونه2) و تفسیر mmpi,نمونه تست mmpi,نمونه انجام شده آزمون mmpi,نمونه تفسیر mmpi,نمونه تفسیر آزمون mmpi,نمونه اجرا شده mmpi,دانلود نمونه اجرا شده آزمون mmpi همراه با تفسیر,دانلود رایگان نمونه انجام شده آزمون mmpi,دانلود رایگان نمونه انجام شده آزمون mmpi فرم بلن و روانشناسی و علوم تربیتی

دیدگاهتان را بنویسید