دانلود نمونه سوال تستی کارآفرینی با رویکرد KAB (مقدماتی)/ فنی و حرفه ای

نام فایل : نمونه سوال تستی کارآفرینی با رویکرد KAB (مقدماتی)/ فنی و حرفه ای

دسته بندی محصول : سایر رشته ها …

توضیحات فایل

نمونه سوال تستی کارآفرینی با رویکرد KAB (مقدماتی)/ فنی و حرفه ای

کارآفرینان اشخاصی موقعیت‌سنج می باشند؛ همچنین سازمان‌دهنده و هماهنگ‌کننده عوامل تولید محسوب می‌شوند. آن‌ها ملزم بە اجرای بسیاری از وظایف طی تاسیس یک کسب و کار کوچک می باشند و نه تنها مسوولیت دریافت فرصت‌های کسب و کار را دارند، بلکه وظیفه تجهیز سایر منابع نظیر نیروی کار، پول، ماشین‌آلات، مواد و روش‌ها را نیز برعهده‌ دارند.

میزان کارآفرینی در سال‌های اخیر بسیار افزایش یافته است؛ چون در سال‌های اخیر تعداد کارمندانی که از کار اخراج و تعدیل می‌شوند رو به افزایش است؛ به همین دلیل افراد شروع یک کسب‌وکار آزاد و مستقل را تنها راهکار می‌دانند. این افراد قشر بزرگی از کارآفرینان بی‌علاقه را شامل می‌شوند. محققان این پدیده را مورد بررسی قرار داده و به یک واقعیت پی برده‌اند که اکثریت این افراد کارآفرین به‌رغم دستیابی به موفقیت کاری در کسب‌وکار جدید، زندگی کارمندی قبلی خود را ترجیح می‌دهند. اطلاعات بسیار کمی درباره این پدیده رو به رشد و افرادی که به ناچار دست به کارآفرینی می‌زنند، وجود دارد.

با اینکه کارآفرینان بی‌علاقه نسبت قابل توجهی از کل کارآفرینان را شامل می‌شوند ولی کمتر مورد توجه و مطالعه قرار گرفته‌اند؛ در نتیجه اطلاعات کافی درباره صفات و عملکرد این افراد وجود ندارد. در فرهنگ عامیانه جامعه یک دید کاملا مثبت به کارآفرینی وجود دارد؛ اما از یکسو می‌توان گفت که داستان افراد موفق فقط بخشی از واقعیت کارآفرینی است و در بخش دیگر کارآفرینان بی‌علاقه قرار گرفته‌اند که به‌دلیل عدم رضایت کاری ترجیح می‌دهند که مخفی باشند. معمولا اینان افرادی هستند که زندگی کارمندی خود را دوست داشتند؛ اما بیکاری آنان را مجبور به شروع یک کسب‌وکار جدید کرده بنابراین انگیزه این گروه روحیه پویای کارآفرینی نبوده و صرفا بر حسب نیاز اقتصادی است.

  • 30 صفحه در قالب PDF
  • 370 سوال مهم با جواب

 

دانلود فایل

فایل نمونه سوال تستی کارآفرینی با رویکرد KAB (مقدماتی)/ فنی و حرفه ای آماده دانلود

وب سایت ما وظیفه ی معرفی فایل نمونه سوال تستی کارآفرینی با رویکرد KAB (مقدماتی)/ فنی و حرفه ای رو برعهده داره و توضیحات اینجا کامل نیست ، برای دریافت اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت اصلی مطلب برید.

 دریـافت فایـل

جهت دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی برای نمونه سوال تستی کارآفرینی با رویکرد KAB (مقدماتی)/ فنی و حرفه ای چطوریه ؟

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : فنی و حرفه ای,نمونه سوالات,کارآفرینی با رویکرد KAB,نمونه سوالات کارآفرینی,نمونه سوالات فنی و حرفه ای

دانلود فنی و حرفه ای,نمونه سوالات,کارآفرینی با رویکرد KAB,نمونه سوالات کارآفرینی,نمونه سوالات فنی و حرفه ای بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 17301 رو از دسته بندی سایر رشته ها … دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت نمونه سوال تستی کارآفرینی با رویکرد KAB (مقدماتی)/ فنی و حرفه ای با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

نمونه سوال تستی کارآفرینی با رویکرد KAB (مقدماتی)/ فنی و حرفه ای و فنی و حرفه ای,نمونه سوالات,کارآفرینی با رویکرد KAB,نمونه سوالات کارآفرینی,نمونه سوالات فنی و حرفه ای و سایر رشته ها …

دیدگاهتان را بنویسید