دانلود مقاله بررسی مصادیق حق الناس در جامعه کنونی از منظر قرآن و عترت

نام فایل : مقاله بررسی مصادیق حق الناس در جامعه کنونی از منظر قرآن و عترت

دسته بندی محصول : سایر رشته ها …

توضیحات فایل

مقاله بررسی مصادیق حق الناس در جامعه کنونی از منظر قرآن و عترت

اسلام به عنوان دینی کامل، برای ایجاد جامعه ای اخلاقی و همراه با امنیت و آسایش برای همگان، توجه فراوانی به حقوق افراد و لزوم رعایت آن نموده است. حق النّاس حقوقی است که افراد در مقابل سایر افراد جامعه دارند. بر مبنای اعتقادات اسلام حق النّاس از حق الله مهم تر است و پاسخ دادن حق النّاس در روز قیامت دقیقتر از پاسخ دادن به حق الله است. چرا که خداوند حق خود را می بخشد ولی حق مردم را باید صاحبان آن (مردم) ببخشند. لذا مقاله پیش رو با هدف بررسی مصادیق حق الناس در جامعه کنونی از منظر قرآن و عترت نوشته شده است.

این مقاله به روش توصیفی و تحلیلی، به بررسی آیاتی چند از قرآن کریم و روایاتی از عترت در موضوع  مصادیق حق الناس از دیدگاه قرآن و عترت با هدف ایجاد تنبّه و توجه نسبت به اهمیت این حقوق در اسلام و در نتیجه تلاش برای رعایت آنها در جامعه از سوی افراد مسلمان پرداخته است.

 

دانلود فایل

فایل مقاله بررسی مصادیق حق الناس در جامعه کنونی از منظر قرآن و عترت آماده دانلود

وب سایت ما وظیفه ی معرفی فایل مقاله بررسی مصادیق حق الناس در جامعه کنونی از منظر قرآن و عترت رو برعهده داره و توضیحات اینجا کامل نیست ، برای دریافت اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت اصلی مطلب برید.

 دریـافت فایـل

جهت دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی برای مقاله بررسی مصادیق حق الناس در جامعه کنونی از منظر قرآن و عترت چطوریه ؟

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : قرآن و عترت,مصادیق حق الناس,دیدگاه قرآن و عترت

دانلود قرآن و عترت,مصادیق حق الناس,دیدگاه قرآن و عترت بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 16871 رو از دسته بندی سایر رشته ها … دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت مقاله بررسی مصادیق حق الناس در جامعه کنونی از منظر قرآن و عترت با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

مقاله بررسی مصادیق حق الناس در جامعه کنونی از منظر قرآن و عترت و قرآن و عترت,مصادیق حق الناس,دیدگاه قرآن و عترت و سایر رشته ها …

دیدگاهتان را بنویسید