دانلود مبارزه با پولشویی و جلوگیری از تامین مالی تروریسم

مدیریت و اقتصاد,مبارزه با پولشویی,پولشویی,تامین مالی تروریسم,تروریسم

نام فایل : مبارزه با پولشویی و جلوگیری از تامین مالی تروریسم

دسته بندی محصول : مدیریت و اقتصاد

توضیحات فایل

مبارزه با پولشویی و جلوگیری از تامین مالی تروریسم

به موازات تحوﻻت و پیشرفت های اقتصادی جهان در سده های اخیر، جرایم اقتصادی نیز به فهرست جرایم پیشین افزوده شده است. پولشویی  و تأمین  مالی تروریسم از جمله مهمترین این جرایم است که جامعه بین المللی، با درک تهدیدهای پیشرو، اقدامات بسیار ی را برای الزام به مبارزه و پیشگیری از آ نها در پیش گرفته  است.
بسیاری از جنایات سازمان یافته  با هدف کسب درآمد و پول صورت می گیرد و در این میان خیل عظیمی از مجرمان ، جرم را در قبال دریافت پول نقد انجام می دهند. این جرم می تواند قاچاق مواد مخدر، قاچاق اسلحه و کاﻻ، قاچاق انسان، رشوه، اخاذی، کلاهبرداری و … باشد.

با افزایش درآمد ناشی از این فعالیت ها، نگهداری، ذخیره، انتقال، استفاده و مدیریت این مقدار پول، بزرگترین دغدغه فرد مجرم خواهد بود.
 با به دست آمدن مقادیر زیاد پول برای مجرمان  این مسئله برای آنها حائز اهمیت می شود که چگونه بدون ایجاد  جلب توجه مراجع ذیصلاح ، درآمدهای حاصله را قانونی جلوه داده و از آن استفاده نمایند. برای انجام   این کار از فرآیندی به نام پولشویی  استفاده می شود که در آن با کشیدن پوشش قانونی بر روی درآمدهایی که منشأ غیر قانونی دارند، پول نامشروع و غیر قانونی به پول مشروع و قانونی تبدیل و خطر به دام افتادن مجرمان  به دست مراجع ذیربط کاهش می یابد.

 

دانلود فایل

فایل مبارزه با پولشویی و جلوگیری از تامین مالی تروریسم آماده دانلود

ما  معرفی فایل مبارزه با پولشویی و جلوگیری از تامین مالی تروریسم رو برعهده داریم و توضیحات اینجا کامل نیست ، برای دریافت اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت اصلی مطلب برید.

 دریـافت فایـل

جهت دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی برای مبارزه با پولشویی و جلوگیری از تامین مالی تروریسم 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی

دانلود مدیریت و اقتصاد,مبارزه با پولشویی,پولشویی,تامین مالی تروریسم,تروریسم بصورت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید