دانلود فایل علم نانو در شیمی (پاورپوینت )

علم نانو در شیمی  (پاورپوینت ),علم نانو در شیمی,دانلود  علم نانو در شیمی  (پاورپوینت ),علم,نانو,در,شیمی,نانو,شیمی,(پاورپوینت

مشاهده محصول

علم نانو در شیمی (پاورپوینت )

علم-نانو-در-شیمی-(پاورپوینت-)لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید : 21 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 
 

علم نانو در شیمی
علم نانو در شیمی
در این سینمار در مورد توانای گردهمای ذرات نانو- به کریستال های ثابت و قابل کنترل بحث می کنیم و همین طور شناسایی فرامولکول ذرات نانو – برای تولید ساختارهای سربعدی منظم و ثابت به کار می رود. در این طرح مولکول پنهان – مولکول های مهمان – برای تجمع ذره نانو کمک می کنند.
در این جا پارامترهای برگشت پذیر و نیروی پیوند سطح ذره های نانو که با دقت تنظیم شده طرح تجمع فرامو کربن به طور گسترده آزمایش شده است.
به طور کلی در این جا: ساختارهای سربعدی ثابت و منظم و همین طور تجمعات کپسول با مورفولوژی و ابعاد کنترل شده توسط خودگردآوری نزولی و صعودی و تولید نانوی بالا و پایین تشریح شده است.
تجمع کنترل شده و برگشت پذیر ساختارهای ذراتی نانور فراموکولی:
برای ذره نانوی منظم و ثابت – نیروی پیوندی کنترل شده و برگشت پدیر که بین هم کنش های مولکولهای میزبان و مهمان روی می دهد جالب هستند.
ذرات نانوی – طلا و سیلیک – به صورت لایه های گردآوری شده طلا و سیلیک تجمع یافته است – توسط استفاده از دندیمرهای که به عنوان چسب فرامولکول به کاربرده می شود – روی هم قرار می گیرند.
در حالی که ذرات نانوی دیگر – به طور مستقیم در بوردهای مولکولی – با شناسایی میزبان و مهمان جذب می شوند.
تجمع کنترل شده و برگشت پذیر ساختارهای ذراتی نانور فراموکولی:
برای تشکیل مشبک های ذره ی تجمع یافته – باید ذره های داخلی نانو و ذره های سطح آن با دقت تنظیم شده باشد – تا واکنش پذیری در سطح ذره و داخل ذره با هم شباهت داشته باشند.
و همین طور با تنظیم کردن دقیق ذره ها و تعداد واکنش پذیری ذره های نانوی کاربردی (کلاوسیلکا) – تجمع ثابت و کاملاً منظم روی می دهد.
شکل B تصویر از مشبکهای ساخته شده – توسط تنظیم دقیق نیروی پیوندی ذره های نانو را نشان می دهد.
الگوی ساختارهای ذره نانوی فرامولکولی
تلفیق ذرات معمولاً – نیاز به تنظیم دقیق ذرات سطح آن دارد.
مثلاً: ذرات نانوی هیبرید چند ترکیبی: – توسط اتصال ذرات میزبان – مهمان در یک حالت لایه ای در سطح نقش بسته شده و همین طور با ویژگی های شناسایی مکمل تشکیل شده است.
شکل 4 نشان می دهد که تجمع خاص ذرات نانو به صورت خود محدودیتی – یعنی یک لایه ذره نانو در هر مرحله از تجمع نشان می دهد.
به طور کلی در تجمع – باید ضخامت ساختاری که تشکیل می شود و طول آن و اندازه ذرات نانوی و تعداد لایه های ته نشین شده را کنترل کنیم.

 

دانلود فایل

 دریافت پشتیبانی برای این فایل

علم نانو در شیمی (پاورپوینت ),علم نانو در شیمی,دانلود علم نانو در شیمی (پاورپوینت ),علم,نانو,در,شیمی,نانو,شیمی,(پاورپوینت

دیدگاهتان را بنویسید