دانلود طرح لایه باز کارت بانک رفاه

طرح های گرافیکی,طرح لایه باز ,کارت بانک,طرح لایه باز کارت بانک,پی اس دی کارت بانک رفاه

نام فایل : طرح لایه باز کارت بانک رفاه

دسته بندی محصول : طرح های گرافیکی

توضیحات فایل

طرح لایه باز کارت بانک رفاه

طرح لایه باز (PSD) از نوع فایل‌های قابل ویرایش است که در نرم‌افزار فتوشاپ (Photoshop) ساخته و استفاده می‌شود. وقتی یک طراح یا گرافیست یک پروژه را در فتوشاپ ایجاد می‌کند، فایل طرح را معمولاً به صورت PSD ذخیره می‌کند. طرح لایه باز یا PSD شامل اطلاعات لایه‌های مختلف است که توسط طراحی در پروژه استفاده می‌شود. هر لایه قابل جداکردن و ویرایش مستقل است، به طوری که طراح میتواند هر تغییری در هر لایه خاص ایجاد کند بدون تأثیر بر روی سایر اجزاء طرح. این امکان به طراح اجازه می‌دهد تا به راحتی و بدون از دست دادن جزئیات، تغییرات خود را اعمال کند و به پروژه‌های بزرگتر و پیچیده‌تر ادامه دهد.

  • طرح لایه باز کارت بانک رفاه دارای تغییرات کامل اطلاعات کارت مانند شماره کارت و شماره شبا و شماره حساب و نام صاحب حساب.

کارت بانکی یک وسیله پرداخت الکترونیکی است که توسط بانک ها صادر می شود. این کارت شامل اطلاعات حساب بانکی شماست و به شما اجازه می دهد تا به صورت الکترونیکی از حساب بانکی خود پول برداشت کنید، پرداخت های الکترونیکی را انجام دهید، خریدهای روزمره خود را انجام داده و همچنین تراکنش های مالی را پیگیری کنید.

نوع کارتهای بانکی می تواند متنوع باشد و شامل کارت های خرید، کارت های اعتباری، کارت های شارژ پیش پرداخت و کارت های صرافی می شود. هر نوع کارت بانکی ممکن است قابلیت و استفاده های مختلفی را داشته باشد. کارت های بانکی معمولاً دارای مغناطیس برای خواندن اطلاعات کارت و یا چیپ (Chip) برای انتقال اطلاعات به صورت رمزنگاری شده هستند. همچنین معمولاً شامل رمز دوم (PIN) می شوند که برای ایجاد حفاظت از امنیت کارت و حساب بانکی شما استفاده می شود.

 

دانلود فایل

فایل طرح لایه باز کارت بانک رفاه آماده دانلود

ما  معرفی فایل طرح لایه باز کارت بانک رفاه رو برعهده داریم و توضیحات اینجا کامل نیست ، برای دریافت اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت اصلی مطلب برید.

 دریـافت فایـل

جهت دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی برای طرح لایه باز کارت بانک رفاه 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی

دانلود طرح های گرافیکی,طرح لایه باز ,کارت بانک,طرح لایه باز کارت بانک,پی اس دی کارت بانک رفاه بصورت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید