دانلود طرح درس و روش تدریس علوم دوم، درس5 : پیام رمز را پیدا کن(1)

شماره : 45953 دسته بندی محصول : فیزیک نام فایل : طرح درس و روش تدریس علوم دوم، درس5 : پیام رمز را پیدا کن(1)

توضیحات فایل

طرح درس و روش تدریس علوم دوم، درس5 : پیام رمز را پیدا کن(1)

طرح-درس-و-روش-تدریس-علوم-دوم-درس5--پیام-رمز-را-پیدا-کن(1)طرح درس و روش تدریس علوم دوم درس پیام رمز را پیدا کن(1) در قالب ورد و شامل 7 صفحه.

در این درس دانش آموزان مفاهیمی را که بیشتر مربوط به صدا است طی انجام بازی‌ها می‌آموزند. بچه‌ها در این بازی‌ها پیامی را به صورت رمز با استفاده از ویژگی‌های صوت به گروه مقابل منتقل می‌کنند.

آنها با انجام فعالیت‌هایی برای انتقال پیام، صداهای بلند و کوتاه و نازک و کلفت تولید می‌کنند. آنها می‌آموزند بیشتر پیام‌هایی که ما از محیط اطراف خود دریافت می‌کنیم به وسیله صدا و نور است، مثلاً آمبولانس با نور و صوت پیام می‌دهد تا راه را برایش باز کنند. از صدا در زندگی روزمره برای انتقال پیام استفاده‌های گوناگون می‌شود، اما صداها می‌توانند موجب ایجاد اختلال در انتقال پیام نیز بشوند.

اهداف درس:

✅ علت به وجود آمدن صدا را بدانند.
✅ چگونگی تشکیل صدا را درک کنند.
✅ به اهمیت صدا در زندگی انسان پی ببرند.
✅ نسبت به صداهای اطراف خود حساس شوند.
✅ بتوانند با وسایلی که در اطرافشان وجود دارد، صدا تولید کنند.

دانلود فایل

 

دانلود فایل

فایل طرح درس و روش تدریس علوم دوم، درس5 : پیام رمز را پیدا کن(1) برای دانلود

برای دریافت طرح درس و روش تدریس علوم دوم، درس5 : پیام رمز را پیدا کن(1) باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی طرح درس و روش تدریس علوم دوم، درس5 : پیام رمز را پیدا کن(1) 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : روش تدریس درس پیام رمز را پیدا کن(1),پاورپوینت درس پیام رمز را پیدا کن(1),درسنامه درس پیام رمز را پیدا کن(1),سوالات درس پیام رمز را پیدا کن(1)

دانلود روش تدریس درس پیام رمز را پیدا کن(1),پاورپوینت درس پیام رمز را پیدا کن(1),درسنامه درس پیام رمز را پیدا کن(1),سوالات درس پیام رمز را پیدا کن(1) بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 45953 رو از دسته بندی فیزیک دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت طرح درس و روش تدریس علوم دوم، درس5 : پیام رمز را پیدا کن(1) با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

طرح درس و روش تدریس علوم دوم، درس5 : پیام رمز را پیدا کن(1) و روش تدریس درس پیام رمز را پیدا کن(1),پاورپوینت درس پیام رمز را پیدا کن(1),درسنامه درس پیام رمز را پیدا کن(1),سوالات درس پیام رمز را پیدا کن(1) و فیزیک

دیدگاهتان را بنویسید