دانلود طرح توجیهی ایجاد واحد تولیدکننده شیره خرما و فرآورده های آن

نام فایل : طرح توجیهی ایجاد واحد تولیدکننده شیره خرما و فرآورده های آن

دسته بندی محصول : کسب و کار تولیدی

توضیحات فایل

طرح توجیهی ایجاد واحد تولیدکننده شیره خرما و فرآورده های آن

توسعه و پیشرفت روزافزون شرکت ها، موسسه­ ها و دیگر بنگاه­ های اقتصادی در جهت اجرای طرح ها و فعالیت­ های تولیدی و خدماتی، وجود رقابت ­های شدید و همه ­جانبه در صحنه بازارهای داخلی و بین ­المللی، وضعیت ناپایدار نرخ تورم در سال های اخیر، وجود محدودیت ها و در نهایت گران بودن منابع اولیه اعم از سخت ­افزار، نرم ­افزار و مغزافزار از جمله مهمترین عواملی هستند که موجبات توجه بیشتر به بررسی فنی و اقتصادی هر طرحی را قبل از اجرا آن فراهم کرده ­اند. از اینرو تبیین نحوه و چگونگی اجرای اینگونه طرح ها از ابتدای شروع سرمایه­ گذاری تا مرحله ثمردهی و به بار نشستن طرح، همیشه برای سرمایه­ گذاران به عنوان یک معضل و دغدغه فکری مطرح بوده است. به همین علت و دلیل منطقی برای هدایت یک طرح اقتصادی جهت رسیدن به هدف نهایی خود که همان کسب سود معقول است، اساسی ­ترین وظیفه هر تحلیل­گر مسائل اقتصادی و صنعتی، برنامه­ ریزی صحیح طرح جهت توجیه اقتصادی اینگونه طرح ­ها می­باشد.

بطور کلی این برنامه ­ریزی شامل بررسی میزان سهم قابل کسب از بازار مصرف آن محصول و یا خدمات، نحوه، کیفیت و چگونگی سرمایه­ گذاری، نوع و کیفیت محصولات خروجی ­های طرح، نحوه ارائه خدمات توسط آن شرکت، طریق مقابله با رقباء و… می­باشد. لذا برای رسیدن به اهداف فنی و اقتصادی هر طرحی، بایستی به سه عامل مهم اقتصادی و مدیریتی زیر توجه نمود و آنها را ملاک هر نوع عملی خود قرار داد که این عوامل عبارتند از :

  • سودآوری
  • کنترل و هدایت عملیاتی طرح
  • میزان ریسک­پذیری

بنابراین هر سرمایه ­گذار مایل به افزایش دو عامل سودآوری و کنترل و هدایت عملیاتی طرح بوده و همیشه خواهان کاهش میزان ریسک­ پذیری طرح و به خطر نیفتادن سرمایه خود می­باشد. حال با توجه به این مطالب، لزوم بحث بررسی فنی ، اقتصادی و مطالعات قبل از هرگونه سرمایه­ گذاری  آشکار می­ گردد.

در رابطه با این مبحث یعنی  بررسی فنی و  اقتصادی طرح ایجاد واحد تولیدکننده شیره خرما و فرآورده های آن در ابتدا شناختی کلی نسبت به دلایل انجام مطالعات فنی و اقتصادی طرح ها یافته و سپس به معرفی محصولات تولید شده و موارد مصرف آن و ارائه پروسه تولید و کنترل و محل اجرای طرح می­پردازیم و در قدم بعد با استفاده از روابط ریاضی و قوانین ارزیابی اقتصادی طرح ها، با توجه به میزان سرمایه­ گذاری مورد نیاز اجرای این طرح، میزان برگشت سرمایه را محاسبه و ارائه می­ نمائیم.

 

دانلود فایل

فایل طرح توجیهی ایجاد واحد تولیدکننده شیره خرما و فرآورده های آن آماده دانلود

ما  معرفی فایل طرح توجیهی ایجاد واحد تولیدکننده شیره خرما و فرآورده های آن رو برعهده داریم و توضیحات اینجا کامل نیست ، برای دریافت اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت اصلی مطلب برید.

 دریـافت فایـل

جهت دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی برای طرح توجیهی ایجاد واحد تولیدکننده شیره خرما و فرآورده های آن 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : طرح توجیهی,تولید شیره خرما,خرما,طرح کسب و کار

دانلود طرح توجیهی,تولید شیره خرما,خرما,طرح کسب و کار بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 16338 رو از دسته بندی کسب و کار تولیدی دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت طرح توجیهی ایجاد واحد تولیدکننده شیره خرما و فرآورده های آن با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

طرح توجیهی ایجاد واحد تولیدکننده شیره خرما و فرآورده های آن و طرح توجیهی,تولید شیره خرما,خرما,طرح کسب و کار و کسب و کار تولیدی

دیدگاهتان را بنویسید