دانلود طرح امکان سنجی اقتصادی فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی

نام فایل : طرح امکان سنجی اقتصادی فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی

دسته بندی محصول : کسب و کار تولیدی

توضیحات فایل

طرح امکان سنجی اقتصادی فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی

توسعه و پیشرفت روزافزون شرکتها، موسسه ­ها و دیگر بنگاههای اقتصادی در جهت اجرای طرحها  و فعالیت های تولیدی و خدماتی، وجود رقابتهای شدید و همه­ جانبه در صحنه بازارهای داخلی و بین ­المللی، وضعیت ناپایدار نرخ تورم در سالهای اخیر، وجود محدودیتها و در نهایت گران بودن منابع اولیه اعم از سخت ­افزار، نرم­افزار و مغزافزار از جمله مهمترین عواملی هستند که موجبات توجه بیشتر به بررسی فنی و اقتصادی هر طرحی را قبل از اجرا آن فراهم کرده­اند. از اینرو تبیین نحوه و چگونگی اجرای اینگونه طرحها از ابتدای شروع سرمایه­گذاری تا مرحله ثمردهی و به بار نشستن طرح، همیشه برای سرمایه­ گذاران به عنوان یک معضل و دغدغه فکری مطرح بوده است. به همین علت و دلیل منطقی برای هدایت یک طرح اقتصادی جهت رسیدن به هدف نهایی خود که همان کسب سود معقول است، اساسی­ترین وظیفه هر تحلیل­گر مسائل اقتصادی و صنعتی، برنامه ­ریزی صحیح طرح جهت توجیه اقتصادی اینگونه طرحها می­باشد.

بطور کلی این برنامه ­ریزی شامل بررسی میزان سهم قابل کسب از بازار مصرف آن محصول و یا خدمات، نحوه، کیفیت و چگونگی سرمایه­گذاری ، نوع و کیفیت محصولات خروجی­های طرح ، نحوه ارائه خدمات توسط آن شرکت ، طریقه مقابله با رقباء و… می­باشد.

لذا برای رسیدن به اهداف فنی و اقتصادی هر طرحی ، بایستی به سه عامل مهم اقتصادی و مدیریتی زیر توجه نمود و آنها را ملاک هر نوع عملی خود قرار داد که این عوامل عبارتند از :

  • سودآوری
  • کنترل و هدایت عملیاتی طرح
  • میزان ریسک­پذیری

طرح توجیهی اقتصادی فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی
 به ظرفیت 200 تن

با توجه به این مطالب, هر سرمایه­ گذار مایل به افزایش دو عامل سودآوری و کنترل و هدایت عملیاتی طرح بوده و همیشه خواهان کاهش میزان ریسک­پذیری طرح و به خطر نیفتادن سرمایه خود می­باشد.

بعضی شغل ها قبل از آن که نیازمند پول باشد، دانش و مهارت می خواهد و البته قدری همت؛ تولیدگیاهان دارویی از این دسته مشاغل است؛ یعنی شغلی که با وجود یک کاربر ماهر برپا می شود و به سوددهی می رسد. کاربر گیاهان دارویی، کسی است که از عهده تهیه، نگهداری، فروش و راهنمایی مصرف آنها برمی آید و اطلاعات جامعی نسبت به گیاهان دارویی پرمصرف دارد.

 

دانلود فایل

فایل طرح امکان سنجی اقتصادی فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی آماده دانلود

ما  معرفی فایل طرح امکان سنجی اقتصادی فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی رو برعهده داریم و توضیحات اینجا کامل نیست ، برای دریافت اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت اصلی مطلب برید.

 دریـافت فایـل

جهت دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی برای طرح امکان سنجی اقتصادی فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : بیزینس پلن,طرح توجیهی,امکان سنجی اقتصادی,گیاهان دارویی,طرح کسب و کار

دانلود بیزینس پلن,طرح توجیهی,امکان سنجی اقتصادی,گیاهان دارویی,طرح کسب و کار بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 16389 رو از دسته بندی کسب و کار تولیدی دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت طرح امکان سنجی اقتصادی فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

طرح امکان سنجی اقتصادی فرآوری و بسته بندی گیاهان دارویی و بیزینس پلن,طرح توجیهی,امکان سنجی اقتصادی,گیاهان دارویی,طرح کسب و کار و کسب و کار تولیدی

دیدگاهتان را بنویسید