دانلود طراحی و شبیه سازی کنترل کننده دیجیتال برای کنترل ارتفاع یک سیستم مخزن ساده (تانک)

شماره : 47666 دسته بندی محصول : برق، الکترونیک و مخابرات نام فایل : طراحی و شبیه سازی کنترل کننده دیجیتال برای کنترل ارتفاع یک سیستم مخزن ساده (تانک)

توضیحات فایل

طراحی و شبیه سازی کنترل کننده دیجیتال برای کنترل ارتفاع یک سیستم مخزن ساده (تانک)

طراحی-و-شبیه-سازی-کنترل-کننده-دیجیتال-برای-کنترل-ارتفاع-یک-سیستم-مخزن-ساده-(تانک)

توضیحات:
تحقیق طراحی و شبیه سازی کنترل کننده دیجیتال برای کنترل ارتفاع یک سیستم مخزن ساده (تانک)، در قالب فایل Word به همراه کد سورس متلب.
در این تحقیق روش طراحی کنترل کننده دیجیتال به روش PI برای کنترل ارتفاع یک سیستم مخزن (تانک) انجام می گردد. در پیاده ازی نرم افزاری، با استفاده از دستورات متلب سیستم پیوسته دیجیتال شده و کنترل کننده دیجیتال شبیه سازی می گردد. این تحقیق دارای یک گزارش طراحی و شبیه سازی در قالبword است. (قابل استفاده در پروژه درس کنترل دیجیتال رشته مهندسی برق و مهندسی مکانیک )
دانلود فایل

 

دانلود فایل

فایل طراحی و شبیه سازی کنترل کننده دیجیتال برای کنترل ارتفاع یک سیستم مخزن ساده (تانک) برای دانلود

برای دریافت طراحی و شبیه سازی کنترل کننده دیجیتال برای کنترل ارتفاع یک سیستم مخزن ساده (تانک) باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی طراحی و شبیه سازی کنترل کننده دیجیتال برای کنترل ارتفاع یک سیستم مخزن ساده (تانک) 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : کنترل دیجیتال, کنترل گسسته, مخزن, تانک, کنترل مخزن, کنترل تانک, کنترل PI دیجیتال

دانلود کنترل دیجیتال, کنترل گسسته, مخزن, تانک, کنترل مخزن, کنترل تانک, کنترل PI دیجیتال بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 47666 رو از دسته بندی برق، الکترونیک و مخابرات دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت طراحی و شبیه سازی کنترل کننده دیجیتال برای کنترل ارتفاع یک سیستم مخزن ساده (تانک) با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

طراحی و شبیه سازی کنترل کننده دیجیتال برای کنترل ارتفاع یک سیستم مخزن ساده (تانک) و کنترل دیجیتال, کنترل گسسته, مخزن, تانک, کنترل مخزن, کنترل تانک, کنترل PI دیجیتال و برق، الکترونیک و مخابرات

دیدگاهتان را بنویسید