دانلود سورس کد سیستم مدیریت دانش آموز با پایتون

شماره : 44807 دسته بندی محصول : کامپیوتر و IT نام فایل : سورس کد سیستم مدیریت دانش آموز با پایتون

توضیحات فایل

سورس کد سیستم مدیریت دانش آموز با پایتون

سورس-کد-سیستم-مدیریت-دانش-آموز-با-پایتون

توضیحات:
سورس کد سیستم مدیریت دانش آموز با پایتون.

قابلیت تغییر: دارد
زبان برنامه نویسی: پایتون
فایل حاوی سورس کد سیستم مدیریت دانش آموز با پایتون می باشد که با نرم افزار پایتون قابل تغییر و اجرا است.
پروژه: مدیریت دانش آموز در پایتون به همراه سورس کد
مدیریت دانش آموز با استفاده از پایتون نوشته شده است. صحبت در مورد پروژه، فقط شامل سمت کاربر است که از آنجا کاربر می تواند وارد سیستم شده و در دوره های مختلف ثبت نام کند. در این پروژه کاربر باید تمامی عملکردهای اصلی را انجام دهد.

درباره سیستم مدیریت دانش آموز با پایتون

برای افزودن سوابق دانشجویی، کاربر باید اطلاعات مختلفی مانند نام، آدرس ایمیل و رمز عبور خود را ارائه دهد. پس از این، کاربر می تواند به راحتی رکورد دانش آموز را مدیریت کند و در صورت تمایل می تواند به روز رسانی کند، حذف کند.
فایل پروژه حاوی یک اسکریپت پایتون (MainEntryPoint.py، Models.py، DAO.py) است. همچنین طراحی این پروژه بسیار ساده است تا کاربر در حین کار بر روی آن مشکلی پیدا نکند. مدیریت دانش آموز در پایتون به مدیریت آسان سوابق دانش آموز کمک می کند.
دانلود فایل

 

دانلود فایل

فایل سورس کد سیستم مدیریت دانش آموز با پایتون برای دانلود

برای دریافت سورس کد سیستم مدیریت دانش آموز با پایتون باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی سورس کد سیستم مدیریت دانش آموز با پایتون 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : سورس کد سیستم مدیریت دانش آموز با پایتون,سیستم مدیریت دانش آموز با پایتون,مدیریت دانش آموز با پایتون,دانش آموز با پایتون,سورس کد سیستم مدیریت دانش آموز

دانلود سورس کد سیستم مدیریت دانش آموز با پایتون,سیستم مدیریت دانش آموز با پایتون,مدیریت دانش آموز با پایتون,دانش آموز با پایتون,سورس کد سیستم مدیریت دانش آموز بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 44807 رو از دسته بندی کامپیوتر و IT دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت سورس کد سیستم مدیریت دانش آموز با پایتون با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

سورس کد سیستم مدیریت دانش آموز با پایتون و سورس کد سیستم مدیریت دانش آموز با پایتون,سیستم مدیریت دانش آموز با پایتون,مدیریت دانش آموز با پایتون,دانش آموز با پایتون,سورس کد سیستم مدیریت دانش آموز و کامپیوتر و IT

دیدگاهتان را بنویسید