دانلود سوالاتی برای تخلیه ذهنی brain dump

نام فایل : سوالاتی برای تخلیه ذهنی brain dump

دسته بندی محصول : روانشناسی و تربیتی

توضیحات فایل

سوالاتی برای تخلیه ذهنی brain dump

تخلیه ذهنی، روشی است برای تخلیه و منظم کردن حالت روانی و ذهنی بوسیله نوشتن لیستی از افکار، ایده ها، کارها و وظایفی که در ذهنتان رژه می رود. بر روی کاغذ، یا ابزارهای دیجیتالی. وقتی برای مدتی فرصت نداشته باشیم تا ورودی های ذهنمان را مرتب و فایل بندی کنیم، تبدیل به کلاف سردرگمی می شوند که جلوی ورود اطلاعات جدید، ایده پردازی، پردازش اطلاعات قدیم و علنا درست فکر کردن را می گیرند. برای سازمان دهی این افکار، بهترین کار، عادت به نوشتن روزانه و مستمر این لیست است. وقتی به این کار عادت کنید، مثلا صبح به صبح یا شب به شب هر آنچه در ذهنتان است را بصورت لیست وار به کاغذ انتقال دهید، این لیست کوتاه و کوتاه تر می شود. تا جایی که معمولا به 3 ،4 مورد می رسد.

اما در ابتدا نوشتن این لیست می تواند ساعتها طول بکشد. حتی ممکن است چند روز بعد از اینکه احساس کردید همه چیز را انتقال دادید و تخلیه کردید، موارد جدیدی یادتان آمده و دوباره به این لیست رجوع کنید. هیچ مشکلی نیست. تا جایی تخلیه ذهنی انجام دهید که احساس سبک شدن کنید.

در این فایل 18 صفحه ای، 13 سوال مطرح شده اند که به جهت گیری افکارتان برای شروع عادت "تخلیه ذهنی" کمک میکند. برای هر سوال، یک صفحه خالی در نظر گرفته شده تا بتوانید آن را پرینت کرده و در همان فضا، به نوشتن بپردازید.

 

دانلود فایل

فایل سوالاتی برای تخلیه ذهنی brain dump آماده دانلود

وب سایت ما وظیفه ی معرفی فایل سوالاتی برای تخلیه ذهنی brain dump رو برعهده داره و توضیحات اینجا کامل نیست ، برای دریافت اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت اصلی مطلب برید.

 دریـافت فایـل

جهت دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی برای سوالاتی برای تخلیه ذهنی brain dump چطوریه ؟

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : ژورنالینگ,تخلیه ذهنی,روزانه نویسی,خودیاری,خودکاوی

دانلود ژورنالینگ,تخلیه ذهنی,روزانه نویسی,خودیاری,خودکاوی بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 17174 رو از دسته بندی روانشناسی و تربیتی دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت سوالاتی برای تخلیه ذهنی brain dump با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

سوالاتی برای تخلیه ذهنی brain dump و ژورنالینگ,تخلیه ذهنی,روزانه نویسی,خودیاری,خودکاوی و روانشناسی و تربیتی

دیدگاهتان را بنویسید