دانلود تفسیر نقاشی های فرافکن رویکردی مبتنی بر روانشناسی خود

نام فایل : تفسیر نقاشی های فرافکن رویکردی مبتنی بر روانشناسی خود

دسته بندی محصول : روانشناسی و تربیتی

توضیحات فایل

تفسیر نقاشی های فرافکن رویکردی مبتنی بر روانشناسی خود

استفاده از نقاشى‌‌ها براىکشف هیجان‌ها، نگرش‌ها و رگه‌هاى شخصیتىکه در کلام مراجع بیان نمىشود، فنى ارزشمند است که کاربرد گسترده‌اى در تحلیل ‌روانى و روان‌درمانى دارد. در این کتاب، نویسنده به صورت کاربردى کاربست و تفسیر نقاشى‌هاى ‌فرافکن را معرفی می‏کند. دکتر لایبوویتز رویکرد خود را بر روان‌شناسى‌ خود بنا کرده و اطلاعات دقیقى دربارۀ چگونگى تفسیر نقاشى‌هاى خانه، درخت، مرد، زن وحیوان فراهم مى‌کند. در پیوست کتاب راهکارهایى براى آزماینده و راهکارهایى براى اجراى خود و نیز فهرست صفت‌هایى که به تفسیرکمک مى‌کنند آمده است.

تفسیر نقاشى‌هاى‌ فرافکن مجموعۀ اثرگذارى از نقاشى‌ها به همراه بیش از 175 شرح را ارائه مى‌کند. تقریباً نیمى از نقاشى‌ها حاصل موردپژوهى‌هاى جامعى است که مراجعان بزرگسال را از مرحلۀ آغازین درمان تا یکسال (یا بیشتر) بعد از درمان پیگیرى مى‌کند. معرفی موردهاى بالینى همراه با راهنمایى‌هاىکلی برای تفسیر، کتاب را متن ارزشمندى براى مبتدى‌ها و مرجع مهمى براى متخصصان باتجربه ساخته است. دکترماروین لایبوویتز، مدرس و سرپرست ارشد مرکز معاصرمطالعات روان‌تحلیل‌گرى‌پیشرفته در لیوینگستون، ان.جى است. او همچنین در ریگوودان. جى، در مطب خصوصى خود، تحلیل ‌روانى و روان‌درمانى انجام مى‌دهد. دکتر لایبوویتز بورد روان‌شناسى ‌حرفه‌اى در روان‌شناسى ‌بالینى دارد و عضو آکادمى روان‌شناسى‌ بالینى است.

 

» فهرست مطالب:

  • فصل۱: مقدمه
  • فصل۲: کاربرد ترسیم های فرافکن در عمل – تحلیل دریافت گرانه
  • فصل۳: کاربرد نقاشی های فرافکن در عمل – تحلیل ساختاری – عوامل کلی
  • فصل۴: تحلیل ساختاری – خانه
  • فصل۶: تحلیل ساختاری – آدم ها – زن و مرد

 

دانلود فایل

فایل تفسیر نقاشی های فرافکن رویکردی مبتنی بر روانشناسی خود آماده دانلود

وب سایت ما وظیفه ی معرفی فایل تفسیر نقاشی های فرافکن رویکردی مبتنی بر روانشناسی خود رو برعهده داره و توضیحات اینجا کامل نیست ، برای دریافت اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت اصلی مطلب برید.

 دریـافت فایـل

جهت دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی برای تفسیر نقاشی های فرافکن رویکردی مبتنی بر روانشناسی خود چطوریه ؟

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : نقاشی فرافکن,تفسیر نقاشی های فرافکن,روانشناسی,آزمون روانشناسی,آزمون روانشناختی

دانلود نقاشی فرافکن,تفسیر نقاشی های فرافکن,روانشناسی,آزمون روانشناسی,آزمون روانشناختی بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 17424 رو از دسته بندی روانشناسی و تربیتی دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت تفسیر نقاشی های فرافکن رویکردی مبتنی بر روانشناسی خود با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

تفسیر نقاشی های فرافکن رویکردی مبتنی بر روانشناسی خود و نقاشی فرافکن,تفسیر نقاشی های فرافکن,روانشناسی,آزمون روانشناسی,آزمون روانشناختی و روانشناسی و تربیتی

دیدگاهتان را بنویسید