دانلود تحقیق در مورد گرافن و پوشش های گرافن

نام فایل : تحقیق در مورد گرافن و پوشش های گرافن

دسته بندی محصول : سایر رشته ها …

توضیحات فایل

تحقیق در مورد گرافن و پوشش های گرافن

اولین بار گرافن در حدود یک دهه قبل سنتز شد و در طول این زمان خصوصیات و ویژگی های این ماده توسط دانشمندان بسیاری تبیین شده است. به طور همزمان، دستگاه هایی بر پایه گرافن پدیدار شده است که از جمله آنها می شود به ترانزیستورهای گرافنی و … اشاره کرد. گرافن یک لایه نازک دو بعدی از اتم های کربن است که ویژگی های خاص آن باعث شده که اشتیاق تحقیقاتی بی سابقه ای در مورد آن به وجود آید.  در میان تمام ویژگی ها و کاربرد های منحصر به فرد گرافن، کاربردی که از همه برای ما مهمتر است خاصیت مقاومت به خوردگی آن است. نشان داده شده است که شبکه ی فوق العاده چگال اتمهای کربن که گرافن را شکل می دهند به طور کامل غیر قابل نفوذ هستند که این موضوع باعث مقاوم شدن گرافن به خوردگی می شود. ویژگی دیگری که این ماده را خاص می کند، نازک بودن آن است که باعث می شود ویژگی های شیمیایی و فیزیکی زیرلایه حفظ شود. همچنین گرافن از خنثی بودن شیمیایی فوق العاده ای نیز برخوردار است. پوشش گرافن، به صورت تکی یا یک لایه ی نازک متشکل از چند اتم بر روی فلزات، مقاومت خوردگی فلزات را تا 1.5 برابر افزایش می دهد. اگرچه مطالعات در این حوزه محدود هستند، مطالب زیادی در مورد میزان مقاومت به خوردگی گرافن وجود دارد. در این مقاله، بررسی خلاصه ای از تحقیقات در مورد گرافن به عنوان پوشش محافظ خوردگی ارائه می شود که پتانسیل آن را به عنوان یک پوشش ضد خوردگی مشخص می سازد و اطلاعات جدیدی را ارائه می دهد که بر مبنای آن گرافن به عنوان یک پوشش مقاوم در برابر خوردگی پیشنهاد می شود.

 

  • ارائه شده در دانشگاه صنعتی شریف
  • قابل ارائه برای رشته های مهندسی مواد ، مهندسی شیمی، فیزیک و شیمی 
  • قابل ارائه برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد 

 

دانلود فایل

فایل تحقیق در مورد گرافن و پوشش های گرافن آماده دانلود

ما  معرفی فایل تحقیق در مورد گرافن و پوشش های گرافن رو برعهده داریم و توضیحات اینجا کامل نیست ، برای دریافت اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت اصلی مطلب برید.

 دریـافت فایـل

جهت دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی برای تحقیق در مورد گرافن و پوشش های گرافن 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : گرافن,تحقیق در مورد گرافن,پوشش گرافن,مهندسی مواد,دانشگاه صنعتی شریف

دانلود گرافن,تحقیق در مورد گرافن,پوشش گرافن,مهندسی مواد,دانشگاه صنعتی شریف بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 16597 رو از دسته بندی سایر رشته ها … دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت تحقیق در مورد گرافن و پوشش های گرافن با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

تحقیق در مورد گرافن و پوشش های گرافن و گرافن,تحقیق در مورد گرافن,پوشش گرافن,مهندسی مواد,دانشگاه صنعتی شریف و سایر رشته ها …

دیدگاهتان را بنویسید