دانلود تحقیق در مورد میکروسکوپ فلورسنس و کانفوکال

نام فایل : تحقیق در مورد میکروسکوپ فلورسنس و کانفوکال

دسته بندی محصول : سایر رشته ها …

توضیحات فایل

تحقیق در مورد میکروسکوپ فلورسنس و کانفوکال

می‌توان گفت اولین مشاهده پدیده فلورسانس توسط جان فردریک ویلیام هرشل در سال ۱۸۴۵ انجام شد. وی مشاهده کرد در اثر تاباندن نور خورشید به محلول کوینین (Quinine)، نور آبی رنگی‌ از آن منعکس می‌شود که با افزودن اتانول به آن این رنگ قوی‌تر هم شد. چند سال بعد در سال ۱۸۵۲، جرج گابریل استوکس این آزمایش را این بار با فیلتر کردن نور خورشید و استفاده کردن از امواج ناحیه مریی به کمک یک شیشه آبی که متعلق به پنجره کلیسا بود، تکرار کرد. امواج نشر داده شده از محلول Quinine به کمک یک لیوان مشروب فیلتر شدند! فیلتراسیونی که تنها اجازه عبور به امواج با طول موج بالای ۴۰۰ نانومتر را می‌داد. بدین ترتیب اختلاف طول موج نشر داده شده توسط محلول با طول موج برخوردکننده به محلول اثبات شد. استوکس این پدیده را فلورسانس نامید. در سال ۱۹۴۵، جابلونسکی مفاهیم مولکولی فلورسانس را که تا آن زمان توسط دانشمندان مختلف ارائه شده بود را فرموله کرد و دیاگرام جابلونسکی را برای اولین بار معرفی‌ کرد.

 

  • ارائه شده در دانشگاه صنعتی شریف
  • قابل ارائه برای رشته های مهندسی مواد، نانو و فیزیک 
  • قابل ارائه برای درس روش های شناسایی مواد 

 

دانلود فایل

فایل تحقیق در مورد میکروسکوپ فلورسنس و کانفوکال آماده دانلود

ما  معرفی فایل تحقیق در مورد میکروسکوپ فلورسنس و کانفوکال رو برعهده داریم و توضیحات اینجا کامل نیست ، برای دریافت اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت اصلی مطلب برید.

 دریـافت فایـل

جهت دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی برای تحقیق در مورد میکروسکوپ فلورسنس و کانفوکال 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : میکروسکوپ,میکروسکوپ فلورسنس,میکروسکوپ کانفوکال,مهندسی مواد

دانلود میکروسکوپ,میکروسکوپ فلورسنس,میکروسکوپ کانفوکال,مهندسی مواد بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 16599 رو از دسته بندی سایر رشته ها … دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت تحقیق در مورد میکروسکوپ فلورسنس و کانفوکال با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

تحقیق در مورد میکروسکوپ فلورسنس و کانفوکال و میکروسکوپ,میکروسکوپ فلورسنس,میکروسکوپ کانفوکال,مهندسی مواد و سایر رشته ها …

دیدگاهتان را بنویسید