دانلود بررسی اقتصادی ایجاد کارخانه بسته بندی و فرآوری خشکبار

نام فایل : بررسی اقتصادی ایجاد کارخانه بسته بندی و فرآوری خشکبار

دسته بندی محصول : کسب و کار تولیدی

توضیحات فایل

بررسی اقتصادی ایجاد کارخانه بسته بندی و فرآوری خشکبار

مهم ترین هدفی که در بسته بندی محصولات غذایی مدنظر است افزایش طول عمر نگهداری محصول یا Life Shelf آن می باشد. ماده بسته بندی از طریق تنظیم فضای مناسب در داخل بسته با توجه به ویژگی های نگهداری  محصول زمان ماندگاری آن را افزایش می دهد.

بوجاری، سورتینگ و بسته‌بندی انواع آجیل و خشکبار توسط ماشین آلات خط تولید باید هم دارای استانداردهای سلامتی و کیفیت مواد اولیه و هم فرایند تولید باشد. سلفون و ورق‌های پلیمری بسته‌بندی محصول تولیدی باید دارای نرمش، قابلیت چاپ، قابلیت دوخت حرارتی، قابلیت شکل‌پذیری پنوماتیک، شفافیت، نفوذپذیری ناپذیری نسبت به بخار آب و گازهای محیطی را داشته باشد.

در بسته‌بندی آجیل و خشکبار باید نشانه‌گذاری‌های محصول شامل درج نام و نوع محصول، اندازه، درجه‌بندی، نام واحد تولیدکننده، شماره پروانه ساخت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شماره پروانه بهره‌برداری وزارت صمت،  شماره سریال ساخت، تاریخ تولید و انقضای مصرف، وزن خالص و شرایط نگهداری قید شود.

طرح توجیهی و امکانسنجی فنی و اقتصادی ایجاد کارخانه­ بسته بندی و فرآوری خشکبار با ظرفیت 400 تن

ابتدا شناختی کلی نسبت به دلایل انجام مطالعات فنی و اقتصادی طرحها یافته و سپس به معرفی نحوه محصولات ارائه شده و دلایل و موارد کاربرد آن و ارائه پروسه اجرای طرح می­پردازیم و در قدم بعد با استفاده از روابط ریاضی و قوانین ارزیابی اقتصادی طرحها, با توجه به میزان سرمایه ­گذاری مورد نیاز اجرای این طرح, میزان برگشت سرمایه را محاسبه و ارائه می­نمائیم.

 

دانلود فایل

فایل بررسی اقتصادی ایجاد کارخانه بسته بندی و فرآوری خشکبار آماده دانلود

ما  معرفی فایل بررسی اقتصادی ایجاد کارخانه بسته بندی و فرآوری خشکبار رو برعهده داریم و توضیحات اینجا کامل نیست ، برای دریافت اطلاعات کامل باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت اصلی مطلب برید.

 دریـافت فایـل

جهت دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی برای بررسی اقتصادی ایجاد کارخانه بسته بندی و فرآوری خشکبار 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : ,طرح توجیهی,کارخانه بسته بندی,فرآوری خشکبار

دانلود ,طرح توجیهی,کارخانه بسته بندی,فرآوری خشکبار بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 16392 رو از دسته بندی کسب و کار تولیدی دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت بررسی اقتصادی ایجاد کارخانه بسته بندی و فرآوری خشکبار با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

بررسی اقتصادی ایجاد کارخانه بسته بندی و فرآوری خشکبار و ,طرح توجیهی,کارخانه بسته بندی,فرآوری خشکبار و کسب و کار تولیدی

دیدگاهتان را بنویسید