دانلود بخشی از ترجمه روان کتاب الشخص الاعتباری

شماره : 44869 دسته بندی محصول : فقه و معارف اسلامی نام فایل : بخشی از ترجمه روان کتاب الشخص الاعتباری

توضیحات فایل

بخشی از ترجمه روان کتاب الشخص الاعتباری

بخشی-از-ترجمه-روان-کتاب-الشخص-الاعتباری

توضیحات:
بخشی از ترجمه روان کتاب الشخص الاعتباری، در قالب فایل pdf.
الحمدالله برنامه جدید حوزه بعد از چند سال کار علمی و برنامه‌ریزی، از نزدیک شاهد بودیم که تلاش زیادی در شورای عالی محترم و مدیریت محترم حوزه شد که تا آنجا که امکان دارد نظرات اکثر اساتید و بزرگان حوزه لحاظ شود. اما مانند هر کار دیگری مسلما اجماع صد در صدی نداریم و باید همه کمک کنیم تا این برنامه آزمایشی تکمیل شود. (میزان کار کارشناسی و بارها اعمال اصلاحات این برنامه مثال زدنی است. فقط در یک نمونه تغییر محدوده امتحانی مکاسب، تعداد گروه‌ها و اساتیدی که نظر کارشناسی دادند از شمارش خارج شد. و باور نمی‌کردیم این حجم زیاد کارشناسی محقق شود، ولی شد…)
بدنه اصلی حوزویان هم چند بار نشان داده‌اند اهل همدلی و کمک برای ارتقاء طرح‌ها هستند که ان شاالله اینجا هم این روحیه زیبا خودش را نشان خواهد داد.
کتاب جدید «الشخص الاعتباری» توسط دفتر فقه معاصر در موضوع بسیار مهم و پایه‌ای شخص حقوقی و احکام آن بعد از ۳ سال کار علمی تالیف شده است.این کتاب به همراه دو کتاب تمهیدی فقه معاصر (اساس الحکومة + ولایة الامر و بحوث فقهیه) در پایه دهم الزامی است. یعنی طلاب محترم باید یکی از این سه درس را به صورت اختیاری انتخاب نمایند.
شاید بتوان گفت کسی که کتاب شخص اعتباری در این مستوی و به خصوص با تکمله‌هایی که در سال‌های آینده خواهد داشت را بخواند، عملا یک دور کامل فقه معاملات در موضوعات جدید را خوانده است.
دانلود فایل

 

دانلود فایل

فایل بخشی از ترجمه روان کتاب الشخص الاعتباری برای دانلود

برای دریافت بخشی از ترجمه روان کتاب الشخص الاعتباری باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی بخشی از ترجمه روان کتاب الشخص الاعتباری 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : شخص الاعتباری, ترجمه روان کتاب, کتاب شخص الاعتباری, ترجمه شخص الاعتباری, جزوه ترجمه

دانلود شخص الاعتباری, ترجمه روان کتاب, کتاب شخص الاعتباری, ترجمه شخص الاعتباری, جزوه ترجمه بصورت رایگان و آماده ، با یک کلیک فایل 44869 رو از دسته بندی فقه و معارف اسلامی دریافت کن و در زمانت صرفه جویی کن

دریافت بخشی از ترجمه روان کتاب الشخص الاعتباری با لینک مستقیم از سرور ایران با پشتیبانی 

بخشی از ترجمه روان کتاب الشخص الاعتباری و شخص الاعتباری, ترجمه روان کتاب, کتاب شخص الاعتباری, ترجمه شخص الاعتباری, جزوه ترجمه و فقه و معارف اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید