خلاصه رمان خارجی کوری اثر ژوزه ساراماگو

خلاصه رمان خارجی کوری اثر ژوزه ساراماگو, دانلود خلاصه رمان خارجی, رمان کوری, ژوزه ساراماگو, دانلود, خلاصه کتاب رمان, رمان کوری ژوزه ساراماگو, 09108889558, 09981639982

شماره : 61985 دسته بندی محصول : رشته ادبیات نام فایل : خلاصه رمان خارجی کوری اثر ژوزه ساراماگو

توضیحات فایل

خلاصه رمان خارجی کوری اثر ژوزه ساراماگو

خلاصه-رمان-خارجی-کوری-اثر-ژوزه-ساراماگو

خلاصه رمان خارجی کوری اثر ژوزه ساراماگو
فرمت : WORD
تعداد صفحه : 4 صفحه

ژوزه ساراماگو در ۱۶ نوامبر ۱۹۲۲ و در دهکده‌ای کوچک در شمال لیسبون در خانواده‌ای کشاورز به دنیا آمد. در سال 1998 میلادی رمان وی با عنوان کوری برنده جایزه نوبل شده است.

« کوری» یک رمان خاص است، یک اثر تمثیلی ، بیرون از حصار زمان و مکان، یک رمان معترضانه اجتماعی، سیاسی که آشفتگی واجتماع و انسانهای سر در گم را در دایره افکار خویش و مناسبات اجتماعی تصویر می‌کند.

ساراماگو تأکید بر این حقیقت دارد که اعمال انسانی در « موقعیت» معنا می‌شود و ملاک مطلقی برای قضاوت وجود ندارد، زیرا موقعیت انسان ثابت نیست و در تحول دائمی است. در یک کلام ساده، دغدغه عمده ذهن ساراماگو در این رمان فلسفی مسئله سرگشتگی انسان معاصر یا « انسان در موقعیت» است که از خلال ابعاد و لایه های مختلف و واکنشهای انان بررسی می شود.

كوري مورد نظر ساراماگو كوري معنوي است . سازماندهي و قانونمندي و رفتار عاقلانه خود به نوعي آغاز بينايي است . ساراماگو كلام پيچيده و چند پهلويش را در دهان تك تك شخصيت هاي كتاب و مخصوصا در پايان در دهان زن دكتر گذاشته است.

ساراماگو در « كوري » تعهد و باور عميق خود را به عدالت اجتماعي ، احترام به خرد و عقل سليم همراه با تزكيه روح و جسم كه تنها راه ضمانت پايدار ماندن هر جامعه اي است درقالب يك رمان هنرمندانه و شگفت انگيز به ما ارمغان مي دهد. 
 

دانلود فایل

 

دانلود فایل

فایل خلاصه رمان خارجی کوری اثر ژوزه ساراماگو برای دانلود

برای دریافت خلاصه رمان خارجی کوری اثر ژوزه ساراماگو باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی خلاصه رمان خارجی کوری اثر ژوزه ساراماگو 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : خلاصه رمان خارجی کوری اثر ژوزه ساراماگو, دانلود خلاصه رمان خارجی, رمان کوری, ژوزه ساراماگو, دانلود, خلاصه کتاب رمان, رمان کوری ژوزه ساراماگو, 09108889558, 09981639982

دانلود خلاصه رمان خارجی کوری اثر ژوزه ساراماگو, دانلود خلاصه رمان خارجی, رمان کوری, ژوزه ساراماگو, دانلود, خلاصه کتاب رمان, رمان کوری ژوزه ساراماگو, 09108889558, 09981639982 بصورت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید