تحقیق بررسی الگوریتم بهینه‌سازی گورخر روی توابع پیوسته

شماره : 48773 دسته بندی محصول : کامپیوتر و IT نام فایل : تحقیق بررسی الگوریتم بهینه‌سازی گورخر روی توابع پیوسته

الگوریتم بهینه‌سازی گورخر, الگوریتم بهینه‌سازی گرگ خاکستری, الگوریتم بهینه‌سازی نهنگ, الگوریتم‌های هوش جمعی, فراابتکاری, فرااکتشافی

توضیحات فایل

تحقیق بررسی الگوریتم بهینه‌سازی گورخر روی توابع پیوسته

تحقیق-بررسی-الگوریتم-بهینه-سازی-گورخر-روی-توابع-پیوسته

توضیحات:
تحقیق بررسی الگوریتم بهینه‌سازی گورخر برروی توابع پیوسته در محیط کدنویسی متلب.
الگوریتم بهینه‌سازی گورخر(Zebra Optimization Algorithm) یکی از الگوریتم‌های فراابتکاری است که در سال 2021 در ژورنال معتبر IEEE Access از انتشارات IEEE چاپ شده است. الگوریتم بهینه‌سازی گورخر، یک الگوریتم فراابتکاری جدید با الهام از زیست گورخر ابداع شده است. این الگوریتم برگرفته از رفتار جستجوی گورخرها و استراتژی دفاعی آنها در برابر حملات شکارچیان میباشد. هدف تحقیق حاضر، معرفی و شناساندن الگوریتم بهینه‌سازی گورخر به محققان جهت به‌کارگیری در حل مسائل بهینه‌سازی می‌باشد. در این تحقیق، الگوریتم بهینه‌سازی گورخر برروی 23 تابع استاندارد در محیط متلب 2018 تست شده است. در شبیه‌سازی پیوست شده الگوریتم بهینه‌سازی گورخر با الگوریتم بهینه‌سازی گرگ خاکستری، الگوریتم شکارچیان دریا، الگوریتم بهینه‌سازی اجتماع ذرات و الگوریتم بهینه‌سازی نهنگ مقایسه شده است. نتایج تجربی این شبیه‌سازی نشان می‌دهد که الگوریتم بهینه‌سازی گورخر در مقایسه با الگوریتم‌های ذکر شده، یک بهینه‌ساز با عملکرد بالا است.
دانلود فایل

 

دانلود فایل

فایل تحقیق بررسی الگوریتم بهینه‌سازی گورخر روی توابع پیوسته برای دانلود

برای دریافت تحقیق بررسی الگوریتم بهینه‌سازی گورخر روی توابع پیوسته باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی تحقیق بررسی الگوریتم بهینه‌سازی گورخر روی توابع پیوسته 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی 

دانلود الگوریتم بهینه‌سازی گورخر, الگوریتم بهینه‌سازی گرگ خاکستری, الگوریتم بهینه‌سازی نهنگ, الگوریتم‌های هوش جمعی, فراابتکاری, فرااکتشافی

دیدگاهتان را بنویسید