اقدام پژوهی رفع اختلال روخوانی قرآن

روخوانی قرآن,اقدام پژوهی یادگیری قرآن,رفع اختلال روخوانی قرآن دانش آموزان,آموزش ­پژوهی قرآنی

شماره : 62395 دسته بندی محصول : درسی نام فایل : اقدام پژوهی رفع اختلال روخوانی قرآن

توضیحات فایل

اقدام پژوهی رفع اختلال روخوانی قرآن

اقدام-پژوهی-رفع-اختلال-روخوانی-قرآن

امروزه در آموزش و پرورش در جهت رفع مشکلات دانش­آموزان راه­حل­های مختلفی را پیش­بینی کرده­است که یکی از آن­ها کارهای پژوهشی و تحقیقاتی می­باشد. معلم پژوهنده در آموزش و پرورش جایگاه بالایی دارد؛ چرا که پژوهش سبب رشد علمی و فرهنگی می­شود و انسان را از جهل و ناآگاهی به علم می­رساند و حقایق و واقعیت­ها را آشکار می­کند و راه را برای حل مسایل و مشکلات پیچیده هموار می­کند. یک معلم پژوهنده می­تواند از راه پژوهش بسیاری از مسایل مربوط به کلاس و مدرسه را کاهش یا حل کند، همچنین یک پژوهش، گستره­ی وسیعی از افراد را درگیر می­کند، پاسخ­گویی به مسایل موجود صورت علمی پیدا می­کند، عوام­زدگی و راه­حل­های غیرمنطقی جای خود را به راه­حل­های علمی و منطقی می­دهد. بنابراین نقش معلمان در فعالیت­های یادگیری بسیار پیچیده است. گرچه در نگاه سطحی، فعالیت­های یادگیری فرصت­هایی برای یادگیری دانش­آموزان است ولی معلمان در نقش طراح فعالیت، راهنمایی دانش­آموزان، نظارت بر فرآیند اجرا و ارائه­ی بازخورد، وظایف متنوعی بر عهده دارند. حتی فراتر از آن معلمان باید در راستای مشارکت والدین در فعالیت­های یادگیری، مشارکت دانش­آموزان با یکدیگر، مشارکت در جامعه و هماهنگی با مدیر مدرسه تلاش کنند.

بنابراین با توجه به آنچه که گفته شد؛ وجود اختلالات متعدد در مقطع ابتدائی یکی از دغدغه­هایی است که وزارت آموزش و پرورش، مدارس، کلیه­ی معلمان و مربیان امر تعلیم و تربیت با آن دست و پنجه نرم می­کنند و سالانه دولت هزینه­هاي زیادي به جهت تکرار پایه براي این دانش­آموزان متحمل می­شوند.

بنابر آنچه که گفته شد بنده هم به عنوان یک معلم در طول سالیان خدمت خود با مشکلات بسیاری از این دست برخورد داشته­ ام. از این­رو انگیزه­ی من از انجام این آموزش ­پژوهی به عنوان یک معلم این است که هم با روش­شناسی آموزش­پژوهی آشنا شوم و هم­اینکه بتوانم با راهکارهای علمی مشکلات یکی از دانش ­آموزانم که دارای اختلال در خواندن قرآن است را حل بکنم….

….

دانلود فایل

 

دانلود فایل

فایل اقدام پژوهی رفع اختلال روخوانی قرآن برای دانلود

برای دریافت اقدام پژوهی رفع اختلال روخوانی قرآن باید روی دکمه دریافت فایل کلیک کنید تا به وبسایت فروشنده محصول برید.

 دریـافت فایـل

جهت ادامه مطلب + دانلود دکمه بالا را لمس کنید

دریافت پشتیباتی

پشتیبانی اقدام پژوهی رفع اختلال روخوانی قرآن 

هر فایل توسط فروشنده آن پشتیبانی میشه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و از منوی بالا گزینه پشتیبانی رو انتخاب کنید و درخواست خودتون رو ارسال کنید.
توجه داشته باشید که وبسایت ما همکاری در فروش می باشد و باید درخواست خودتون رو از سایت فروشنده مطرح کنید.

دریافت پشتیبانی برای این فایل

 

کلمات کلیدی فایل

کلمات کلیدی : روخوانی قرآن,اقدام پژوهی یادگیری قرآن,رفع اختلال روخوانی قرآن دانش آموزان,آموزش ­پژوهی قرآنی

دانلود روخوانی قرآن,اقدام پژوهی یادگیری قرآن,رفع اختلال روخوانی قرآن دانش آموزان,آموزش ­پژوهی قرآنی بصورت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید